Oyun Profil Resmi Yapma (Programsız)

 Oyun Profil Resmi Yapma (Programsız)
Okunuyor Oyun Profil Resmi Yapma (Programsız)

Bu yazımızda siz değerli TRespor okurları için programsız oyun profil resmi yapma imkanı sunan siteyi tanıtacağız. Hiçbir aracı program kullanmadan saniyeler içerisinde;CS:GO Profil Resmi,LOL kapak fotoğrafı yapma ve aklınıza gelen onlarca oyunda Oyuncu Profil Resmi Yapma işlemi yapabileceksiniz.

Oyun Profil Resmi Yapma

Site üzerinden dilediğiniz oyun karakterinin üzerine kendi nickinizi yazarak havalı oyun fotoğrafları oluşturabiliyoruz.Üstelik fotoğraf kaliteleri de bir hayli yüksek!Şimdi sizlere site ile oluşturduğumuz birkaç örnek gösterelim.

CS:GO Profil Resmi

 

LOL kapak fotoğrafı

LOL kapak fotoğrafı

Valorant Kapak Fotoğrafı

Örnek olması için birkaç oyun kapak fotoğrafı paylaştık.Sizler de dilediğiniz oyun kapak fotolarını saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.Ayrıca,yaptığınız fotoğrafları YouTube kanal kapağı olarak da kullanabilirsiniz.

Oyun Kapak Fotoğrafları Yapmak İçin;

İlk olarak Buraya tıklayarak siteye ulaşıyoruz.

Ardından Sağ Üst köşedeki arama kutusuna fotoğrafını yapmak istediğimiz oyunu yazıyoruz.

Karşımıza çıkan seçeneklerden oyunda bir karaktere mi yoksa başka bir şeye mi seçtikten sonra “Your Text” bölümüne nickimizi yazarak GO diyoruz.Hepsi bu kadar!

Sitemizde bulunan Steam Profil Resmi yapma konusuna da mutlaka göz atmanızı öneririz.Ayrıca Şekilli Nick Oluşturma aracımızı kullanarak,oyunlarda havalı nickler oluşturabilirsiniz.

 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın