Fnatic VALORANT Takımı Kurmayı Düşünmüyor! - TRESPOR

Fnatic VALORANT Takımı Kurmayı Düşünmüyor!

 Fnatic VALORANT Takımı Kurmayı Düşünmüyor!
Okunuyor Fnatic VALORANT Takımı Kurmayı Düşünmüyor!

Dünyanın en popüler Espor takımlarından biri olan Fnatic, şuan için VALORANT takımı kurmayı düşünmediklerini dile getirdi.

Fnatic Uzun Bir Süre VALORANT Takımı Kurmayacak

Espor taraftarları,uzun süredir Fnatic takımının Valorant kadrosu oluşturup oluşturmayacağı hakkında sorular yöneltiyordu. Fnatic ekibinin üst düzey direktörü Colin “Cojo” Johnson, şuan için öyle bir  planlarının olmadığını söyledi.

Cojo vermiş olduğu bir röportaj’da;

Fnatic VALORANT takımının oluşma olasılığı 2020 için bulunmuyor ancak 2021’de kadro kurmamız daha olası.Doğru oyuncu kadrosunu ve yatırım yapmaya değer bir fırsat bulursak bunu gerçekleştirmekten çekinmeyiz.Ancak şuan ki yatırım planlarımız arasında VALORANT kadrosu kurma bulunmuyor.

ifadesinde bulundu.Bu durumun en büyük sebebi ise,henüz ne olacağı belli olmayan virüs salgını olarak tahmin ediliyor.Fnatic rakibi G2 Esports geçtiğimiz günlerde VALORANT Takımına Mixwell ‘i dahil etti.Profesyonel espor arenasında Riot’un geliştirdiği oyun elbet yerini alacak.Trespor olarak bizlerin tahmini ise 2021’in ilk çeyreğinde Fnatic VALORANT Kadrosu kuracağı yönünde.Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Gucci, Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat Üretti!

İlgili İçerik
İtalyan moda devi Gucci, League of Legends ve CS:GO oyunlarından tanıdığımız Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat üretti. Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat Modaya yön veren İtalyan markası...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın