Call Of Duty Mobile, Hayranların En Çok Talep Ettiği Özellikleri Ekleyecek - TRESPOR

Call Of Duty Mobile, Hayranların En Çok Talep Ettiği Özellikleri Ekleyecek

 Call Of Duty Mobile, Hayranların En Çok Talep Ettiği Özellikleri Ekleyecek
Okunuyor Call Of Duty Mobile, Hayranların En Çok Talep Ettiği Özellikleri Ekleyecek

Call Of Duty Mobile, Hayranların En Çok Talep Ettiği Özellikleri Ekleyecek.COD Mobile, yakında oyunculara silahlar üzerinde daha büyük bir özelleştirme imkanı verecek.

Popüler bir CoD özelliği, Call of Duty Mobile’a doğru yol alıyor . Silahlarınızın üzerinde büyük bir özelleştirme imkanı sağlayan Gunsmith, önümüzdeki sezondan itibaren oyuna girecek.

COD Mobile Twitter Hesabı,kısa bir video ile yeni özelliği açıkladı.İçinde, dürbünlerden namlulara ve kulplara kadar çeşitli ataşmanlarla donatılmış bir silah görüyoruz. Fragman ayrıca, değiştirilebilir ekipmanın size silahlarınızın doğruluk ve menzil gibi istatistikleri üzerinde daha fazla incelik sağlayacağını vaat ediyor. Son olarak, daha fazla çıkartma ve kozmetik özelleştirme vaat ediyor.

Activision daha önce bu özelliğe ayrı bir tweet ile “Gelecek Özelleştirme” diyerek tanıtmıştı . Bu özellik, topluluk tarafından birkaç aydır uzun süredir talep ediliyor; bu, Mobil enkarnasyonun popüler özellikleri PC ve konsol kardeşlerinden içe aktarması açısından mantıklı.

Call of Duty Mobile’ın 9. Sezonunun yakında başlaması bekleniyor. Oyun, sıralı modun sezon ortasına eklenmesi gibi, mevsimler arasında da düzenli güncellemeler yapıyor . Bu arada Call of Duty: Modern Warfare, Sezon 5’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın