PES 2021 Oyun İlk Defa Çalıştırılıyor Hatası Çözümü

Pes 2021 Oyun İlk Kez Çalıştırılıyor Hatası 3

Pes 2021 oyun ilk defa çalıştırılıyor hatası olarak oyunu steam’den yüklediğiniz zaman açmaya kalktığınızda belli programı yüklemek isteyecektir. Ancak bu yerde kalarak hiç bir tepki vermeyecektir. Bu problem bilgisayardaki driver eksikliği veya Steam’in buga girmesinden dolayı kaynaklamaktadır. Bu tür hata için Microsoft Visual C++ programlarının bilgisayarınızın bitine göre güncel olduğundan emin olun. Bu tür program google üzerinden arama yaparak edinebilirsiniz. Diğer çözüm yöntemi resimli olarak konumuzda anlatılmaktadır.

Pes 2021 Oyun İlk Defa Çalıştırılıyor Hatası

İlk olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Steam uygulamasına tekrar giriş yapın. Oyun kütüphanesine girerek Efootball Pes 2021 uygulamasını bulun. Sağ tıklayarak özellikler kısmına tıklayın.

Pes 2021 Oyun İlk Kez Çalıştırılıyor Hatası

Burada yer bölümden yerel dosyalar kısmına tıklayın. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyerek dosya kontrol sürecine başlayacaktır. Bu tür dosya kontrolü bittikten sonra yerel dosyalar bölümündeki gözat sekmesine tıklayın. Oyun dosyaları içerisinde settings dosyasında bilgisayarınıza göre çözünürlük ayarları yapın 16:9 şeklinde çözünürlük modu seçerek tamam butonuna tıklayın. Oyunu tekrardan çalıştırmayı deneyin çalışacaktır.

Pes 2021 Oyun İlk Kez Çalıştırılıyor Hatası 2

Konumuzda Pes 2021 oyununa ait oyun hatasını resimli olarak çözüm yolu sunulmuştur ve bu sayede problem giderilmiştir.. Sitemizde oyunlara ait oyun hataları yer almaktadır. Bu oyun hataları güncel bir şekilde eklenmeye devam etmektedir. Sitemizin gelişmesi için yorum yazarak daha fazla içerik girmemize yardımcı olabilirsiniz. Yaşadığınız oyun hatasına ait yorum atarak araştırmalar üzerine içerik eklemeye devam edeceğiz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu