Fortnite Yeni Harita Tanıtımı Yapıldı!

Fortnite oyun geliştirici Epic Games,17 Haziran tarihi itibari ile Fortnite Yeni Harita yı oyun severler ile buluşturdu.Daha önce gelmesi planlanan 2.Bölüm 3.sezon haritası Covid-19 sebebiyle ertelenmişti.Yapımcının bugün yapmış olduğu resmi bildiri Fortnite severleri oldukça sevindirdi.

Fortnite Yeni Harita

Hayatta kalma konulu oyunlarda,dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite ücretsiz olması sebebiyle oldukça fazla tercih ediliyor.Daha önce çıkması planlanan yeni harita pandemi sebebiyle ertelense de,nihayet dün itibariyle tanıtıldı.

Yeni harita da su ağırlıklı bölümler oldukça fazla bulunuyor.Yunan tanrısı Poseidon’a da yer verilen Fortnite new map’de su ve denizle fazla vakit geçireceğiz gibi gözüküyor.Su üstünde savaşma ve gezinme mekanikleri ile gelen yeni harita,daha önceki bölümlerden çok daha farklı deneyimler yaşamamızı sağlayacak.

2.bölüm 3.sezon eni harita da eşya canavarı köpek balıklarına yer verilmiş.Doğru stratejiler uygulayarak köpek balıkları ulaşım aracı olarak kullanılabilecek.Ancak köpek balıklarının çok tehlikeli olduğunu unutmayalım,doğru hamleler yapılmazsa balıklara yem olabilirsiniz.

Yeni harita da,açlıktan gözü dönmüş köpek balıklarına olta sallayarak denk getirdiğimiz de onları su kayağı olarak kullanabileceğiz.

Fortnite new map’de bir süre sonra sular çekilecek ve yeni ulaşım yolları belirecek.Hayatta kalmak için en doğru stratejiyi bulmanız gerekiyor.Güncelleme ile ilgili resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Fortnite Son Güncelleme Detayları konumuza da göz atmayı unutmayın.

Başa dön tuşu