Steam 17-23 Mayıs Arasında En Çok Satan Oyun Listesi

Steam 17-23 Mayıs Arasında En Çok Satan Oyun Listesi

Steam oyun haberlerini sitemizde aktarmaya devam ediyoruz. Steam 17-23 Mayıs arasında en çok satış yapan oyun listesini açıkladı. Yer alan oyun listesinde oldukça ilgi çekici ve kampanyalara göre hareket edilen oyunlar yer alıyor.

Steam En Çok Satan Oyun Listesi 17-23 Mayıs

Yer alan oyun listesinde ilk olarak listede Days Gone birinci sırayı kapıyor. Oyunun Playstation ortamından PC versiyonuna gelmesiyle birlikte oyuncular tarafından beklenen hale gelmiş durumda yer alıyordu. Ayrıca oyunun Türkçe yama olarak çıkması da Türk oyuıncuları kendine daha çok çekti. Steam sayfası üzerinde yorumları çoğunlukla olumlu olan yapımda bir süre boyunca bu şekilde gidebilir. Mass Effect serisi özleyenler için bir paket içerisinde toplanan ve yeni nesil grafik güncellemesi alan oyun serisi listenin 2.ci sırasında yer alarak devam ediyor.

Biomutant 3.cü sırada yer almasıyla birlikte oyunun dinamikliği ve yeni nesil sistemlere göre çıkış yapmasına rağmen bu sırada yer alması biraz geri kaldığını gösteriyor. İlerleyen zamanlarda bu durum farklılık gösterebilir. Listemizin 4.cü oyunu olarak Resident Evil Village kendinden oldukça söz ettirmeye devam ediyor. Oyunun hikayesi olarak reklam kampanyası oldukça iyi yapıldı. Bu durumun etkisi internet ortamında oyunun ilgisini çekmeyen kişiler tarafından bile kendine çekti. Sosyal medya ortamında yapılan oyun içerisinde düzenlemeler de girince popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor.

Listenin 5.ci sırasında iste Subnautica Below Zero olarak yer alıyor. Oyunun fiyatının uygun olması ve Türkçe olarak desteklenmesi de satın almasını sağlıyor. Hayatta kalma temalı olarak yerini alan oyunda grafik yapısıyla birlikte oldukça güzel anlar yaşatıyor. Yer alan ilk beş yapısı bu hafta içerisinde neler olacak göreceğiz. Steam yayıncı oyun indirimleri devam edecek gibi gözüküyor. Yer alan indirim haberleri geldiğinde sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Steam en çok satan oyun listesi ise şu şekilde yer alıyor

  1. Days Gone
  2. Mass Effect Legendary Edition
  3. Biomutant
  4. Resident Evil Village
  5. Subnautica: Below Zero
  6. Red Dead Redemption II
  7. Valve Index VR Kit
  8. The Witcher 3: Wild Hunt – GotYE
  9. It Takes Two
  10. Cyberpunk 2077

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu