Dr Disrespect, YouTube Canlı Yayınlarına Başladı

Dr Disrespect, YouTube Canlı

Haziran ayında bilinmeyen nedenler ile Twitch platformundan banlanan Dr Disrespect,6 Ağustos’ta aniden açtığı Youtube canlı yayınında anlık olarak 300.000 kişiyi toplamayı başardı.

Dr Disrespect YouTube Canlı Yayınına Anlık 300.000 Kişi Topladı

Haziran ayında, Twitch’in en büyük kişiliklerinden biri olan Dr Disrespect,platformdan nedeni bilinmeyen sebeplerden dolayı yasaklandığında akış dünyası şok oldu. Haftalar sonra, hayranlar popüler yayıncıların neden kalıcı olarak yasaklandığını hala anlamış değil.

Ancak, uzun bir aradan sonra, Dr Disrespect sonunda geri döndü. 6 Ağustos’ta oyun yıldızı, beklenmedik bir canlı yayınla popüler video platformu YouTube’da büyük bir kitle toplamayı başardı.

Canlı yayın,6 Ağustos’ta hayranlarına beklenmedik bir Instagram Canlı Yayını ile duyuruldu. Aynı günün ilerleyen saatlerinde YouTube’da canlı yayına giren Dr Disrespect,hala canlı yayına devam ediyor.

Toplamda 1.8 milyon aboneye sahip olan yayıncının YouTube’da kalıcı olup olmayacağı şuan için bilinmiyor.Anlık izleyici sayısına bakıldığında,Twitch’de elde ettiği başarıyı burada da sürdürecek gibi gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu