Beşiktaş Espor,fabFabulous Bünyesine Kattı! - TRESPOR

Beşiktaş Espor,fabFabulous Bünyesine Kattı!

 Beşiktaş Espor,fabFabulous Bünyesine Kattı!
Okunuyor Beşiktaş Espor,fabFabulous Bünyesine Kattı!

Beşiktaş Espor,üst koridor denilince akla ilk gelen isimlerden olan Asım Cihat Karakaya,nam-ı diğer “fabFabulous”  bünyesine kattı.

fabFabulous Beşiktaş’ta!

VFŞL Yaz Mevsimi turnuvasında,ilk 3 hafta tüm maçları alarak namağlup bir şekilde liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş Espor,bu başarısını devam ettiremedi.Sonraki 2 hafta almış olduğu 4 mağlubiyet ile kadro da değişiklik gerektiğinin sinyallerini vermişti.

fabFabulous,2020 Kış Mevsimine Royal Youth takımında başlayıp, yine aynı takım ile devam etmişti.

Royal Youth takımı,turnuvalara HolyPhoenix, Japone ve fabFabulous gibi tecrübeli isimlerle başlasa da,maddi sıkıntılar sebebiyle takımdan ayrılan HolyPhoenix, ve Japone’dan sonra iyice çıkmaza girmişti.2 tecrübeli ismin yerine gelen oyuncular beklenileni karşılayamadı.

Takımın en tecrübeli üst koridor oyuncusu olan fabFabulous’da,geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Espor takımına transfer olduğunu duyurdu.Beşiktaş Resmi Twitter Hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte siyah beyaz camiasını sevince boğdu.

Kendisine Trespor ailesi olarak yeni takımında başarılar diliyoruz.Bu aralar yeni transfer konuları oldukça hızlı,dilerseniz Galatasaray Espor Yeni Takım Koçu konumuza da göz atabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın