Gucci, Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat Üretti!

İtalyan moda devi Gucci, League of Legends ve CS:GO oyunlarından tanıdığımız Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat üretti.

Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat

Modaya yön veren İtalyan markası GUCCİ,espor arenasında mücadele eden başarılı takım Fnatic ile ortaklık yaptıklarını duyurdu.Son zamanlar da Ftanic League of Legends takımı ile yakından ilgilenen Gucci,acaba bir iş birliğimi geliyor sorusunu da üretmiş olduğu saat ile cevaplamış oldu.

Düzenlenen Milano defilesinde ön sıralarda Fnatic oyuncularının bulunması,ortalıklık olabilir mi sorusuna da güçlendirir nitelikteydi. Gucci resmi internet sitesi üzerinden Ftanic takımına özel limited edition saatin satışa sunulmasıyla birlikte tüm taşlar yerine oturdu.

 Fnatic Takımına Özel Limited Edition Saat

Saatin kadranında Fnatic takım logosu ve Gucci amblemi bulunuyor.Spor görünümüyle öne çıkan Ftanic saati,Gucci internet sitesi üzerinden güncel kur ile birlikte 9.859,29 TL‘lik fiyattan satışta.

Kaç adet üretildiğine dair net bir bilgi bulunmasa da,özel saatin sınırlı sayıda üretildiği kesin.Sizce saatin tasarımı nasıl olmuş? Yorumlarınızı gerçekten merak ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu