DAMWON Gaming Kostümlerinin Hangileri Olacağı Belli Oldu

DAMWON Gaming Kostümlerinin Hangileri Olacağı Belli Oldu.DAMWON Gaming, League of Legends Worlds 2020 zaferinden sonra Şangay’daki Pudong Futbol Stadyumu’ndan, yılın en büyük sorusu olan oyundaki hatıra görünümleri için hangi şampiyonları seçecekleri soruldu.

DAMWON Gaming Hatıra Kostümleri

League of Legends’da her yıl Dünya Şampiyonları sadece tarihte değil, oyun içinde de ölümsüzleştiriliyor. Her takımdaki beş oyuncu, kendi takım renklerinde bir görünüm elde etmeyi sevdikleri bir şampiyonu seçiyor.

Hem profesyoneller hem de hayranlar için özel bir hatıra. Oyuncular genellikle tüm kariyerlerini bir Dünya Şampiyonası kostümü alma hayalinin peşinden koşarak geçirirler, ancak çok azı bunu başarabiliyor.

2019 Dünya Şampiyonu FunPlus Phoenix, kostümlerinde Gangplank, Lee Sin, Malphite, Vayne ve Thresh’i seçmişti.

DAMWON, 31 Ekim’de 3-1’lik heyecan verici bir finalde Suning’i mağlup ettikten sonra, oyun sonrası şenliklerde herkesin ağzındaki soru, Güney Koreli takımın kendi Worlds görünümleri için kimi seçeceğiydi.

2020 Dünya Şampiyonları, seçimleri üzerinde kafa yormak için biraz daha zaman istiyor, ancak ilk sonuçlar geldi. Oyun sonrası basın toplantısında, tam olarak kimi istediklerine dair bir fikirleri vardı.

Üst koridor Jang ‘Nuguri’ Ha-gwon için seçim oldukça kolaydı: Kennen. Elektrikli Yordle, açık farkla en tanınmış şampiyonu ve Sihirdar Kupası’nı kaldırmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Heo ‘Showmaker’ Su’nun da basit bir cevabı vardı: Twisted Fate. Ancak kadronun geri kalanı kararsız. Dünya Şampiyonası 2020 MVP Kim ‘Canyon’ Geon-bu, Graves’i veya en popüler iki şampiyonu olan Nidalee’yi istiyor.

Aynısı Cho ‘BeryL’ Geon-hee için de geçerli. Ya Leona’yı – profesyonel oyunda en çok oynadığı şampiyonu – ya da nihayetinde Worlds metasına hakim olan, tasarladığı seçim Pantheon’u seçmek istiyor. Jang ‘Ghost’ Yong-jun üç şampiyon arasında kaldığı belli oldu: Jhin, Ashe veya Caitlyn.

Potansiyel DAMWON Gaming Worlds 2020 Görünümleri

  • Nuguri: Kennen
  • Canyon: Graves veya Nidalee
  • Showmaker: Twisted Fate
  • Ghost: Jhin, Ashe, or Caitlyn
  • BeryL: Leona veya Pantheon

Dünya 2020 şampiyonlarının tam olarak kimi istediklerini düşünmek için biraz zamanları olacak. Özel oyun içi görünümler genellikle birkaç ay boyunca piyasaya sürülmez, bu nedenle oyuncuların yeni kostümlü şampiyonları ellerine almak için 2021’in ortasına kadar beklemesi gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu