Apex Legends Yeni Karakteri Rampart Kimdir?

Apex Legends Yeni Karakteri Rampart Kimdir?

Apex Legends Yeni Karakteri Rampart görünümü sızdırıldı.Apex Legends Sezon 6 için bazı ses dosyaları ve ipuçları sızdırılmıştı.Yeni efsanenin kim olması gerektiğine bakmanın zamanı geldi: Rampart.

Apex Legends Yeni Karakteri Rampart

‘Rampart’ adı ilk olarak Şubat 2019’da Apex Legends için orijinal karakter sızıntılarında duyulmuştu. Ancak, neye benzedikleri ya da yeteneklerinin ne olduğu belli değildi.

O zamandan beri sızıntılar ve veri madencileri çok daha fazlasını ortaya çıkardı, ancak son zamanlarda bu efsanenin kim olduğuna dair tam bir resim oluşmaya başladı.Son sızıntı ile birlikte daha önce Rampart adı altında sızdırılan erkek karakter görselinin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Rampart kimdir?

Rampart’ın aslında erkekten ziyade bir kadın karakteri olduğu anlaşılıyor.Shrugtal tarafından açıklandığı gibi, Sezon 6 fragmanları mevcut haritalarda, Rampart’ın gerçek adı olabilecek bir sprey boyalı ‘Çok Yaşa Shiela’ ile görünmeye başlıyor. Shrugtal, YouTube videosunda daha fazlasını açıklıyor:

Daha önce sızdırılmış bir başka efsane olduğu düşünülen ikon Shrugtal Nova , şimdi “neredeyse kesinlikle Rampart” olduğuna inanıyor.

Nova, daha önce görülmemiş tamamen yeni bir sızıntıydı ve devam etmek için çok az şey vardı, bu yüzden muhtemelen bir karışıklık ortaya çıktı. Bu kadın karakteri alnında bir mavi nokta içerir ve teniyle birleşince muhtemelen Hint mirasını gösteriyor.

Bu, renk festivali Holi bir Hindu festivali olduğundan, Rampart’ın boya temasıyla bağlantılı olabilir.

apex legends rampart

Sızdırılan Apex Legends Sezon 6 İpuçları ile kadın karakterin ses kaydını duymuştuk.Çok büyük ihtimal bu ses Rampart’a ait.

Rampart Yetenekleri Nelerdir?

Bu yeteneklerin gelişimde değişmesi mümkündür, ancak karakter için sahip olduğumuz en güncel sızdırılmış yetenekler şunlardır:

Amped Cover:  Gelen atışları engelleyen ve giden atışların hasarını artıran bir üst bariyere sahip bir kapak

Yerleştirilen HMG:  Herkesin kullanabileceği monte edilmiş bir makineli tüfek yerleştirin. Yüksek cephane kapasitesi, uzun yükleme süresi.

Fixer:  Yakın dövüşe geçmek, oyuncuların yapıları onarmak için kullanabileceği bir anahtar kullanır.

Cover Fire:  Amped Cover’dan ateş etmek silah hasarınızı fazla doldurur.

Topçu:  Makineli tüfekler, şarjör kapasitesini artırdı ve daha hızlı dolduruyor.

Fixer’ yeteneği muhtemelen eski ve artık kullanılmıyor, muhtemelen Battle Royale günlerinden önce Apex Legends’ın önceki bir sürümü için oluşturuldu.

Sezon 6’nın 18 Ağustos’ta başlaması bekleniyor, bu yüzden Respawn‘ın heyecan ve gerginliği artırmak için daha fazla teaser sergilemeye başladığı yeni sezon düşmeden hemen önce öğreneceğiz.

Kaynak:https://dexerto.com/apex-legends/who-is-rampart-in-apex-legends-potential-season-6-legend-leaked-1393317

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu