Rocket League Ücretsiz Oluyor! - TRESPOR - Oyun Dünyası

Rocket League Ücretsiz Oluyor!

 Rocket League Ücretsiz Oluyor!
Okunuyor Rocket League Ücretsiz Oluyor!

Rocket League ücretsiz olacağını açıkladı.2015 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana 75 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan bir araba futbol oyunu olan Rocket League, 2020 yazında ücretsiz olarak oynanacak.Oyunu para ile satın alan tüm oyuncular çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek.

Rocket League Ücretsiz Olacağını Duyurdu

Rocket League’in geliştiricisi Psyonix, bugün haberi açıkladı.Oyunu ücretsiz olarak sunmanın sadece turnuvalarda ve meydan okuma sistemlerinde büyük değişiklikler içermeyeceğini, aynı zamanda oyuncuların öğe envanteri, roket geçişi ilerlemesi ve rekabetçi rütbe için çapraz platform ilerlemesini de ekleyeceğini açıkladı.

Ayrıca, Rocket League ilk kez Epic Games Store’da resmi olarak ücretsiz olarak sunulacak. Bu sürüm diğerleriyle aynı olacak ve tüm platformlarla çapraz oynamaya sahip olacak. Oynaması ücretsiz olan hamlenin ardından Rocket League artık yeni oyuncular için Steam’den indirilemeyecek. Steam’deki mevcut oyuncular ve bu konudaki mevcut her platform, gelecekteki güncellemeler ve özellikler için tam destek alacak.

Eski oyunculara gelince, ücretsiz sürüme geçmeden önce Rocket League’i oynayan herhangi bir oyuncu aşağıdakileri kazanacaktır;

  • Altın Evren Takviyesi
  • Dieci-Oro Tekerlekler
  • Avcı oyuncu afiş
  • “Est. 20xx”, oyuncunun Rocket League’i ilk oynamaya başladığı yılı gösteren bir başlık.
  • Tüm Rocket League markalı DLC, oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.

Ayrıca, duyurudan önce Roket Ligi oynayan tüm oyunculara Faded Cosmos Boost kazanacak. Bu ürün ve yukarıdakilerin tümü, Roket Ligi ücretsiz oynamaya başladığında oyuncunun hesaplarına eklenecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın