David Beckham Espor Takımına Ortak Oldu! - TRESPOR

David Beckham Espor Takımına Ortak Oldu!

 David Beckham Espor Takımına Ortak Oldu!
Okunuyor David Beckham Espor Takımına Ortak Oldu!

İngiliz futbolcu ve manken David Beckham Espor dünyasına el attı. Guild Esport takımına yaklaşık 4.059.264 Türk Lirası yatırım yapan Beckham,oyun ve espor sektörünün geleceği hakkında önemli notlar paylaştı.

David Beckham Espor Dünyasına Girdi

David Beckham Espor

Kariyeri boyunca,Real Madrid,M.United gibi dev futbol takımlarında top koşturan Beckham,Guild Esport takımına yüklü bir yatırım yaparak oyun dünyasına da giriş yaptı. Londra merkezli Guild takımı; FIFA, Fortnite ve Rocket League gibi oyunlar için kadro oluşturarak dünya şampiyonluğunu hedeflediklerini söyledi.

David Beckham espor takımına yaptığı yatırım hakkında;

“Futbol kariyerim boyunca, en iyi sporcularla çalışacak kadar şanslıydım.Üst düzey bir oyuncu olmak için gereken tutku ve özveriye her zaman ilk elden sahip oldum. Bendeki bu tutkunun espor dünyasında da olduğunu görüyorum. Bugün, Guild Esports ile yetenekli oyuncuların başarıya ulaşmasını amaçlayan vizyona sahibiz.Bu sektörde dünyanın 1 numarası olmak için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.”

açıklamasında bulundu.Gelişen Espor ve oyun sektörünün önümüzdeki yıl 160 milyar dolarlık hacme sahip olması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın