Yeni VALORANT Ajanı Killjoy İnceleme - TRESPOR

Yeni VALORANT Ajanı Killjoy İnceleme

 Yeni VALORANT Ajanı Killjoy İnceleme
Okunuyor Yeni VALORANT Ajanı Killjoy İnceleme

Reddit’de paylaşılan yeni bir ses dosyası ve Valorant express twitter hesabından yapılan paylaşım,yeni VALORANT Ajanı Killjoy mu geliyor? sorusunu akıllara getirdi.Oyuna 12. ajan olarak gelmesi planlanan Killjoy hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ancak sızdırılan detaylar iddiaları destekler nitelikte.

Yeni VALORANT Ajanı Killjoy

Oyun geliştirme ekibi,  VALORANT  en son yama sürümünün ardından oldukça meşguldü  ve oyuna eklenecek bir sonraki Ajan’ın büyük olasılıkla ne olacağı hakkında bazı detaylar paylaştı.Oyuna bir sonraki yama ile birlikte yeni bir silah kaplama paketi, Valorant Silahı sol ele alma ve zaman aşımı seçeneği ile ilgili bilgilerin yanı sıra, Killjoy adında yeni bir Ajan ses dosyaları sızdırıldı.

Riot Games tarafından Killjoy’un aslında önümüzdeki aylarda Jett, Phoenix, Viper ve diğer Temsilciler dizisine katılıp katılmayacağına dair resmi açıklama bulunmuyor. Ancak burada elde edilen bazı veriler kesinlikle teoriyi destekliyor gibi görünüyor.

Aslında bu iddiaların en büyük sebebi,VALORANT EXPRESS adında Twitter hesabından yapılan paylaşım oldu. KIlljoy Ultimate Animasyon başlığıyla yapılan paylaşımda yeni karakter hakkında bazı detaylara da yer verildi.

Paylaşılan video’da Killjoy karakterini tasarlarken Phoenix’den esinlenildiği iddiaları da orta da geziyor. Killjoy yetenekleri için herhangi bir doğrulanmış dosya olmasa da, ağır bir silah atışları, robotik tasarıma sahip olması bekleniyor. Bazı sesler, daha önce sızdırılmış olan drone yeteneği ile birlikte fırlatılan bir mermiye de benzeyeceği yönünde.Ayrıca Reddit üzerinde Killjoy’a ait olduğu iddia edilen 7.5 dakikalık ses dosyası da paylaşıldı.Ses dosyasına Buradan ulaşabilirsiniz.

Ortaya atılan tüm sesler ve genel bilgilere bakılırsa, yeteneklerinin büyük olasılıkla teknoloji ağırlıklı olacağını söylemek doğru olacak.Şimdilik yeni VALORANT Ajanı Killjoy hakkında elimizdeki bilgiler bu kadar.İlerleyen günlerde Riot Games tarafından yeni bir bilgi paylaşıldığında yine sizlerle paylaşacağız.

Valorant hakkındaki tüm detay ve incelemelere sitemizde bulunan VALORANT kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın