Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu Çözümü

 Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu Çözümü
Okunuyor Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu Çözümü

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu işletim sistemlerinde sıkça karşılaşılan sorundur. Genellikle windows 10 kullanıcılarında olmaktadır. Bu sorunun çözülmesi için oyunun patch 1.05 yüklü olması gerekmektedir. Güncelleme sağlandıktan sonra uygulama değiştirilmesi sayesinde oyun sorunsuz bir şekilde çalıştırılacaktır. Steam yada orjinal sürümünüz var ise oyunun dosyalarını kontrolünü sağlayarak güncelliğini sağlayabilirsiniz. Diğer yerler için de kullanan kullanıcılar oyun menüsünden versiyonu görebilirler.

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu

Dragon Age Origins v.1.05 Buradan İndirin.

İndirdiğiniz dosyayı sağ tıklayıp Klasöre ayıkla diyin.

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu

Ayıkladığınız dosyanın içerisine girin.  Daha sonra sağ tıklayarak kopyala seçeneğine tıklayın.

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu

Oyunun yüklü olduğu yere girin. Masaüstünde simgesi varsa sağ tıklayıp dosya konumu aça tıklayın. Steam kullanıyorsanız oyun kütüphanesine girerek sağ tıklayıp özellikler diyin. Buradan yerel dosyalar’a tıklayın oradan oyunun yüklü olduğu konumu aç’a tıklayın. Burada bin_ship dosyasının içerisine girin.

 

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu

Açılan dosyanın boş yerine sağ tıklayın ve Yapıştır’a tıklayın. Gelen değişiklik sorusuna Evet’e tıklayın.  Daorigins düzeltilmiş versiyonu artık olmuştur. Oyunu açarak sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu yama versiyon 1.05 için ayarlanmıştır.

Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu

Konumuzda Dragon Age Origins oyununa ait oyundan atma sorununa ait sorun çözülmüştür. Sitemizde oyunlara ait oyun haberleri, oyun yamaları, oyun testleri, oyun hataları gibi birçok alanda içerikler bulunmaktadır. Bu tür içerikler için takipte kalmayı unutmayın. Ayrıca sitemize destek ve gelişmemize yardımcı olmak için yorum yazmayı unutmayın. İçeriklerimiz her geçen gün yenisini daha da eklemektedir. Trespor iyi oyunlar diler.

 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın