Addicting Games,2020 Yılında Yüzde 450 Büyüdü! - TRESPOR

Addicting Games,2020 Yılında Yüzde 450 Büyüdü!

 Addicting Games,2020 Yılında Yüzde 450 Büyüdü!
Okunuyor Addicting Games,2020 Yılında Yüzde 450 Büyüdü!

Addicting Games,2020 Yılında Yüzde 450 Büyüdü!2000’lerin başından beri popüler oyun sitesi hala hayatta ve iyi durumda.

Addicting Games

Çevrimiçi tarayıcı oyunları için popüler bir yer olan Addicting Games , ziyaretçi trafiğinin yıldan yıla% 450 arttığını duyurdu. LittleBigSnake ve Mope.io gibi oyunlar için 10 milyondan fazla yükleme ile şirketin mobil oyunları da inanılmaz bir büyüme kaydetti.

Mobil oyunların her yıl milyarlarca dolar çekmesiyle gündelik oyunların yükselişte olduğuna hiç şüphe yok – ve tarayıcı tabanlı oyunlar için de aynı eğilim yaşanıyor gibi görünüyor. Addicting Games, herkesin doğrudan web tarayıcısında oynayabileceği 1500’den fazla gündelik oyuna ev sahipliği yapmaktadır. Tüm dünyada yürürlükte olan evde kalma yönetmelikleriyle birlikte bu erişim kolaylığı, siteyi bu yıl yeni trafik kilometre taşlarına itti.

Addicting Games CEO’su Bill Kara, “İnsanlar bugünlerde dünyada olup bitenler için hoş bir dikkat dağıtıcı olarak oyunlara her zamankinden daha fazla bakıyorlar” dedi. “Kullanıcı sayısındaki artış ve sitemizdeki etkileşim, oyunların kaçış, öğrenme ve stres yönetiminin önemli bir biçimi haline geldiğinin kanıtıdır. Sunduğumuz teklifleri genişletirken, oyunculara Addicting Games’in sahip olduğu en iyi özellikleri sunmaya devam ederken sürekli yenilik yapmaya kararlıyız”dedi.

Bu yeniliğin bir kısmı, web sitesinin yeniden tasarlanmasını ve kullanıcıların 2020’de görmeyi bekledikleri ile aynı çizgiye getirilmesini içeriyor. Eskiyen site 2002’de kuruldu ve yeni düzen, 18 yaşındaki tasarımı modernize etmek için çok şey yapıyor.

Addicting games

Addicting Games, yeni tarayıcı oyunları eklemenin ve siteyi yeniden düzenlemenin ötesinde, halihazırda piyasada bulunan oyunları da almaya başladı. Bunun en son örneği, yalnızca Android’de 5 milyondan fazla yükleme ve hem mobil hem de PC’de 72 milyondan fazla oyuncuya sahip sıradan bir hayatta kalma oyunu olan Mope.io’dur.  Bir çapraz oyun ekosistemi oluşturmak , oyuncuları meşgul tutmak için hayati önem taşıyor – bu, günümüzde tüm oyuncuların oyunlarından talep ettiği bir özellik.

Addicting Games, kullanıcılara diğer avantajların yanı sıra tüm başlıklardan reklamları kaldıran bir abonelik paketi sunmasıyla dikkat çekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın