Fortnite Açılmama Sorunu Çözümü

Fornite Açılmama Sorunu

Epic Games, dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olan Fornite açılmama sorunu konumuzda değindik. Resimli anlatım olarak sunulan konumuzda değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Buna benzer sorunları da sitemizde araştırarak bulabilirsiniz.

Fornite Açılmama Sorunu Çözümü

Fornite açılmama sorunuyla ilgili bir kaç deneme yapacağız. İlk öncelikle Epic Games istemcisini açın ve kütüphane bölümünden Fornite oyununun … işaretli yerine tıklayarak bir kısayol oluştur diyin. Eğer masaüstünde kısayol var ise silin. Yeni gelen kısayolla oyuna girmeyi deneyin.

Fornite Açılmama Sorunu 1

Eğer bu yapım olmazsa oyunu yüklediğiniz dosyayı bulun. Özel yer belirleme yaptıysanız yeri bulmanız gerekiyor. Eğer ki varsayılan yükleme yaptıysanız C:Program Files/Epic Games içerisinde olabilir. İşletim sistemine göre değişebilir Program Files x86’da göz geçirebilirsiniz.

Oyunun dosyasını bulduktan sonra Fornitegame dosyasına girin.

 

Fornite Açılmama Sorunu 2

Giriş yaptıktan sonra Binaries dosyasına girin.

Fornite Açılmama Sorunu 3

Gelen ekran Win64 dosyasına girin.

Fornite Açılmama Sorunu 4

Giriş yaptıktan sonra Fornitelauncher.exe’ye sağ tıklayın gönder> masaüstüne kısayol oluştur butonuna basın. Gelen yeni kısayolla oyuna girmeyi deneyin. Tekrar olmuyorsa oyunun onarma sistemini yapın. Yeniden yükleme de olabilecek doğru çözümler yer alıyor.

Fornite Açılmama Sorunu 5

Bu konumuzda Fornite oyunun açılmama sorunuyla ilgili adım adım olarak çözüm işlemini yaptık. Yapılan işlemler kesinlik vermiyor ise başka çözümlere de bakabilirsiniz. Sitemizde oyunlarla ilgili rehberler, oyun çözümleri ve haberler bulunmaktadır. Bu tür haberleri takip ederek ve yorum da bulunarak sitemizin gelişmesini olanak sağlayabilirsiniz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu