Apex Legends 10 Eylül Yama Notları

 Apex Legends 10 Eylül Yama Notları
Okunuyor Apex Legends 10 Eylül Yama Notları

Apex Legends 10 Eylül Yama Notları.Respawn, Apex Legends için Wraith’in Portallarını etkileyen birden çok hatayı hedefleyen yeni bir yama yayınlıyor.

Apex Legends 10 Eylül Yama Notları

Geliştiriciler, son haftalarda topluluğun dikkat çektiği birkaç Apex alanına değiniyor. Wraith’in Portalları Arena’nın etrafında kayboluyor ve geliştiriciler, bazen bu yeteneğin harita boyunca ‘yenilebileceğini’ fark ediyor.

Bu arada, Knockdown Shields, mermilerin içlerinden geçmesine izin veriyor ve oyuncular canlanacak kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışırken son savunma hattını etkisiz hale getiriyor.

Bu değişiklikler, Apex Legends oyuncularının son zamanlarda karşılaştığı daha acil sorunların bazılarını umarız dengeleyecek.

Apex Legends yamasındaki diğer düzeltmelerin yanı sıra, Ring mantığı tuhaf bir şekilde yerleştirilmiş sınırları sona erdirmelidir.

Ring Logic Daha Akıllı Hale Geliyor

Battle royale içindeki daha acil sorunlardan bazıları arasında, oyuncuların hoşuna gidecek bir değişiklik, ‘Halka mantığına’ yapılan açık bir düzeltmedir. Bu , son turları neredeyse oynanamaz hale getirecek olan riskli ring konumlarıyla ilgilidir.

En önemli durumlar için, bir Ring’in bir takıma sığacak kadar yeterli alana sahip olmadığı, çünkü çoğunlukla haritanın oynanamayan alanlarıyla dolu olacağı, oyun bozan durumlara yol açacaktır.

Bunun, bir oyunun azalan anlarında her türlü makul konum için savaşmaya çalışan takımlar için oyun içi etkileri olduğu açıktır. Ancak bir sonraki Ringi kapsayacak daha iyi bir algoritma ile bu sorunlar düzeltilmelidir.

Kaybolan Wraith Portalları

Wraith ana şebekeleri, Arena’ya portallar yerleştirme konusunda son derece dikkatli oynuyor. Boyutlararası Çatlakların yerleştirildikten kısa bir süre sonra Apex Oyunlarından kaybolduğuna dair yinelenen raporlar var.

Bunun, yalnızca Portalların ters gitmesini sağlamak için tehlikeden uzaklaşma yeteneğini kullanmaya çalışan oyuncuları, onları açık ve silahlı saldırılara karşı savunmasız bırakarak etkilediğini gördük.Açıkçası, bu Wraith’in yetenek kitinde ve kullanımında büyük bir hata olduğunu ortaya seriyor.

Knockdown Shields hata düzeltmesi

20 Ağustos yamasının ardından, oyuncular bazı durumlarda demonte Kalkanlarının tehlikeye girdiğini ve mermilerin bariyer kaldırılmış olsa bile düşmüş hedefe çarpmasına izin verdiğini keşfettiler.

Tek amacı oyuncuların anında susamasını önlemek olan bir öğe olarak, bu aksaklıkla karşılaşan birçok kişiyi sinirlendirdi. Neyse ki, bu sorun yaklaşan yama ile çözülecek.

Respawn Entertainment‘ın 10 Eylül yamasında neler olacağını görmek için aşağıdaki değişiklik listesine bir göz atın.

Apex Legends yama notları

  • Yeniden Bağlanmaya Yönelik İyileştirmeler
  • Wraith portalları belirli bölgelerde yer alırsa kayboluyor
  • Devirme kalkanları atışları engellemiyor
  • Mini haritada görünen ancak dünyada olmayan işaretler
  • Geliştirilmiş Halka mantığı
  • Birkaç oyun mantığı hatası

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın