Apex Legends Sezon 6 Öncesi Sızan Rampart'a İlk Bakış

Apex Legends Sezon 6 Öncesi Sızan Rampart'a İlk Bakış

Apex Legends oyuncuları, yeni Legend’in modelini ve Battle Royale karakter seçim ekranındaki simgesini ortaya çıkaran silinmiş bir sızıntı sayesinde, Sezon 6 güncellemesinden önce oyundaki Rampart’a ilk doğru bakışlarını elde ettiler.

İlk olarak Reddit kullanıcısı ‘americobatista’ tarafından silinmeden önce yayınlanan yeni Rampart görüntüsü, Sezon 6 efsanesini Apex Legends karakter Seçim ekranında hazır hale getiriyor.

Sızdırılan karakter modeli, geçen hafta yayınlanan” Boosted Launch ” fragmanındaki görünümüne oldukça benziyor. “Sheila ” lakaplı tareti sırtına bağlı olarak görülebilir. Efsanenin’ R ‘ logosu omuz plakasına damgalanmıştır.

Rampart’ın karakter simgesi, oyuncu seçme imlecinin arkasında da görülebilir. Sezon 6 Efsanesinin küçük sıçrama sanatı  Ağustos başlarında elimize aldığımız sızdırılmış görüntülerle, balonlu sakızla ve diğerleriyle aynı çizgide görünüyor.

Son olarak, sızan Apex Legends select ekranı, Rampart’ın Gibraltar, Caustic ve Wattson’un arkasındaki Battle Royale’in dördüncü savunma seçeneği olacağını doğruladı.

Sızan görüntü bize Rampart hakkında ne anlatıyor?

Sızan Rampart görüntüsünden de hemen öğrenebileceğimiz birkaç şey var. Bunlardan en önemlisi, takma adının “Ateş Üssü” olacağı. Bu, onun savunma amaçlı, taret tabanlı Apex Legends oynanış tarzına uygun olacağı gibi görünüyor.

İkincisi ise, savaşın ortasında konuşlandırmak istediğinde Rampart’ın kulesini çağırmak zorunda kalmayacağıdır. Birçok Apex Legends hayranı, Lifeline’ın nihai bakım paketine benzer bir sistem bekliyordu, burada iniş zaman alıyor.

Bunun yerine, Rampart, Sheila’yı sırtında taşıyor gibi görünüyor. Elbette, Legend’in ultisini kullandıktan sonra makineli tüfeğin konuşlandırılması biraz zaman alabilir. İlk oyununuza girerken bunu aklınızda bulundurun.

apex legends rampart

18 Ağustos çıkış tarihinden önce Rampart hakkında zaten çok şey biliyoruz. Yeni Apex Legends kahramanının Sheila adında bir tareti var ve bu muhtemelen onun nihai yeteneği olacak. Ayrıca takım arkadaşları için sağlam çelik bariyerler inşa ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu