CS GO İyi Bir Oyuncu Olmak İçin Yapılacaklar

Merhaba Trespor takipçileri, bugünkü yazımda size her yönden nasıl daha iyi bir CS GO oyuncusu olursunuz onu anlatacağım. Yaklaşık 4.000 saat bu oyunu oynamış biri olarak bu rehberi rahatlıkla hazırlayacağımı ve dediklerime uyarsanız daha keyifli maçlar çıkaracağınızı hatta oyundan arkadaşlar edinebileceğinizi düşünüyorum. Tabi bu arada 4.000 saat oynadım diyerek profesyonel bir oyuncu oldugumu kastetmiyorum. Ancak tecrübelerime dayanarak elimden geldiğince size nasıl daha iyi bir takım arkadaşı ve oyuncu olabileceğinizi elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.

CS GO bildiğiniz üzere online tabanlı ve kendi içinde yeteneğine göre sizi rütbelere atayan bir sistemi var. Burada yükselmek daha iyi bir rütbeye sahip olmak için de art arda maç kazanmanız lazım. Ve  kazanmak için de iyi bir aiminiz olması lazım. Sonuçta adam vuramadan galibiyet alamazsınız. Aimim kötü geliştiremiyorum diyorsan şu rehberimden yararlanabilirsin;

CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ

 

Tabi oyunda iyi bir oyuncu olmak sadece bir kriter ile belirlenemez, şimdi onları sıralayalım.

Cs Go  Daha İyi Bir Oyuncu Olmak İçin Yapılacak Şeyler

 

1.Aim Geliştirmek: Cs Go’da daha iyi bir oyuncu olmak için yapabileceğiniz ve yapmanız gereken ilk şey aiminiz üzerinde çalışmak olacaktır. Çünkü dediğim adam vurmadan maç kazanamazsınız. Ve adam vurmak için de iyi bir spray kontrolüne ve iyi bir aime sahip olmanız gerekmektedir. Aiminizi geliştirmek sizi zamanla daha iyi bir oyuncu yapacaktır. Ve aim geliştirmek için yukarıda linkini verdiğim rehberimi kullanabilirsin.

2.İyi Bir Takım Arkadaşı Olmak: Cs Go’da daha iyi bir oyuncu olmak için sadece aiminizin iyi olması yetmez. Yani yeter ama iyi bir takım arkadaşı değilseniz takım arkadaşlarınız sizi oyun içinde kullandığımız bir tabirle ”Toxic” diyerek oyundan atabilir. Yani iyi bir takım arkadaşı olmaya dikkat edin.

3.Kendinize Uygun Crosshairi Bulun: Oyunda adam vuramama sebeplerinizden biri ya da one tap denediğiniz zaman gitmeme sebebinin birinci sebebi aimdir. Ancak bunun bir sebebi daha olabilir. Oyunun default crosshairi kimi oyuncu için buna ben de dahil kullanışlı değil. Emin olun doğru crosshairi bulursanız oynayışınızda ki farkı göreceksiniz. Crosshair değişmek için de şu rehberimden faydalanabilirsin;  CS GO CROSSHAIR DEĞİŞTİRME

4.Takım Arkadaşları Bulmak: Bu beni nasıl daha iyi bir oyuncu yapacak diyebilirsiniz. Ancak beraber oynadığınız takım arkadaşları sizi oyun oynamaya motive eder ve oyunu seven bir oyuncu haliyle daha iyi oynar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu