Ratchet Clank Rift Apart Türkçe Altyazı Seçeneğiyle Geliyor

 Ratchet Clank Rift Apart Türkçe Altyazı Seçeneğiyle Geliyor
Okunuyor Ratchet Clank Rift Apart Türkçe Altyazı Seçeneğiyle Geliyor

Yeni nesil konsol tanıtımlarında gördüğümüz Playstation serili oyunu olan Ratchet & And Clank büyük bir yapımla karşımıza çıkarıyor. Playstation 5 donanımsal özelliği tam olarak göreceğimiz yapımda Türk oyuncularına özel bir özellik ekleniyor. Ratchet & Clank Rift Apart Türkçe altyazı seçeneğiyle karşımıza çıkarıyor. Playstation 5 özel oyunları Türkçe çıkmaya başlamasıyla birlikte kendine doğru çekmeyi başarıyor. Bu durum oyuncular içerisinde ayrı bir mutluluk olmaya da başladı.

Ratchet & Clank Rift Apart Ne Zaman Çıkıyor

Ratchet & Clank Rift Apart 11 Haziran tarihinde çıkış yapıyor. Oyunun şu anda ön siparişe açılmış hali bulunuyor. Ön sipariş fiyatı Playstation Store yer alan oyunda 619 TL ile satışı sunuluyor. Oyunun Deluxe sürümünü de sipariş verebiliyorsunuz. Ratchet & Clank Rift Apart Deluxe Sürümü fiyatlandırması ise 699 TL olarak sunulmuş durumda.  Yer alan sürüm oyunun ek sürümüyle beraber çıkışı gösteriyor. Ülkemiz bazında oldukça cep yakan oyun içerisinde büyük marketler tarafından taksitle satış imkanı verilebilir. Bu tür olanaklardan yararlanarak da oyunu satın alabilirsiniz.

Ratchet & Clank Rift Apart Dijital Deluxe Sürüm Özellikleri

  • Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar
  • Beş Zırh Seti
  • Fotoğraf Modu Çıkartma Paketi
  • 20 Nadiranyum
  • Dijital Oyun Müzikleri
  • Dijital Sanat Kitabı
  • Oyun içi geliştirme malzemeleri

Ratchet & Clank Rift Apart Oyunu Hakkında

Ratchet & Clank Rift Apart en çok beklenen özelliklerinden biri olarak oyunun konsol gücünü göstermesi olacaktır. Oyunda tanıtımında evrenler arasında geçişlerin hızlı olması konsolun en çarpıcı özelliklerinden biri olması olmuştu. SSD gücünü tam anlamıyla kullanan Playstation 5 grafiksel anlamda oldukça ilgi çekiyor. Çizgi film gibi olan hikayesi de mevcut olan oyunda Türkçe altyazılı olması da konsol sahiplerini mutlu edecek nitelikte yer alıyor.

Oyun içerisinde yeteneklerin farklılaşması, çatışma dinamiklerinin gelişmiş olması, birden fazla evrenle yüz yüze geleceğimiz ve farklı silahlarla hareket edeceğimiz bir yapım olarak kendini gösteriyor. Evrenlerin her biri farklılıkları göz önüne bulundurarak keşif yaparak hareket edeceğimiz bir yandan da platformlar üzerinde farklı maceralara atılacağız. Oyunun çıkış yapmasıyla birlikte Playstation özel oyunun ne tür tepki alacağı şimdiden merak ediliyor. Yaz mevsimine doğru geçişler başlandıkça oyuncular olarak birçok yapım görebileceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın