Steam Açılmama Sorunu Çözüm Resimli Anlatım

Steam Açılmama Sorunu Çözüm

Dünyada en çok kullanılan online oyun mağazası olan Steam, bazı kullanıcılar anlık olarak bazı sorunlarla karşılaşabiliyor. Bunun en yaygın olanı da Steam Açılmama sorunu olarak biliniyor. Konumuzda bunun ilgili adımlar resimli olarak anlatılmıştır. Eğer problem çözülmez ise aldığınız hatayı yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Araştırma yaparak steam sorunuyla ilgili rehber yapabiliriz.

Steam Açılmama Sorunu Çözüm

İlk öncelikle masaüstünde olan Steam uygulamasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.  Eğer masaüstünde yok ise programı yüklediğiniz yerden de çalıştırabilirsiniz.

Steam Açılmama Sorunu Çözüm 3

Eğer bununla ilgili hareket olmadıysa görev yöneticisini açın.  Görev yönetici açmak için CTRL ALT DELETE tuşlarına aynı anda basın. Diğer yöntem ise masaüstündeki en altta olan kısma sağ tıklayın ve Görev Yöneticisi olan kısma tıklayın.

Steam Açılmama Sorunu Çözüm 2

Görev yöneticisini açtığınızda bilgisayarınızda açık olan programlar listesini göreceksiniz. Burada Steam uygulamalarını bulun ve Görevi Sonlandır diyin. Her Steam uygulaması kapatılması gerekmektedir. İşletim sistemi farklılığından dolayı yer değişik gözükebilir. Ayrıntılar kısmından da detaylı olarak bakabilirsiniz.

Steam Açılmama Sorunu Çözüm 1

Daha sonra tekrardan Steam uygulamasını yönetici olarak çalıştırın. Problemin yüksek bir ihtimalle çözümlenmiş olması gerekiyor. Eğer olmuyorsa bilgisayarınızı yeniden başlatın. Tekrardan bu problem yaşanıyorsa Steam kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Steam sorunuyla ilgili sorunu konumuzda detaylı olarak çözdük.  Sitemizde yer alan oyun haberleri, oyun çözümleri gibi alanlarda takip edebilir ve yorum atarak gelişmemize sağlayabilirsiniz. TRespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu