Call Of Duty Mobile Yeni Güncellemesi Vahşi Batı Olacak!

Call Of Duty Mobile Yeni Güncellemesi Vahşi Batı Olacak!

Call Of Duty yeni güncelleme olarak vahşi batı temasını seçerek getiriyor. Yayınlanan yamaya göre özel olarak mod seçenekleri de geliyor. Yer alan güncelleme de Asi ve Öfkeli ve teke tek karşılaşma yapılacak şekilde olan Düello modu içeriyor. Ayrıca Altını Ele Geçir modu üzerinde çalışmalar yapılacak sunulacak mod içerisinde özel harita da geliyor. Yer alan haritada Modern Warfare 3 içerisinde yer Dome 3 haritası eklenebilir duruma yer alacak.

Call Of Duty Mobile güncellemeleri her yeni içeriğinde farklı içerikler barındırarak oyunculara farklı deneyimler sunuyor. Bu deneyimleri üzerinde vahşi batı güncellemesi de oldukça ilgi çekici modlarla birlikte çıkıyor. İçerisinde bulunan modlar sınırlı sürede bulunduğu için oyuncular tarafından tekrardan oynanmak isteyecek şekilde yerini alacak gibi gözüküyor. Konumuzda güncellemeyle ilgili detaylar paylaşılmıştır.

Call Of Duty Mobile Vahşi Batı Güncellemesi

Vahşi batı güncellemesi içerikleri oldukça geniş bir şekilde geliyor. Güncelleme içerisinde yeni silahlar eklenecek. Güncelleme içerisinde 50 kademelik savaş bileti yer alacak. Yeni karakter ve operatörlerin yeni görünüm özellikleri silah olarak Holger 26 hafif makineli tüfek, MK2 nişancı tüfeği eklenecek.

Vahşi Batı güncellemesine özel etkinlikte yapılacağı duyuruldu. Sınırlı süre olarak belirlenen etkinlik adı olarak 80’lerin Aksiyon Yıldızları isminde çıkarım yapacak. Etkinlik içerisinde Patlayan Silahlar modu içerisinde Zor Ölüm filminde yer alan John Rambo ve John McClane karakteri oynanabilir duruma yer alacak. Yer alan mod içerisinde harita olarak Nakatomi Plaza haritasında oynanabilir durumda yer alarak farklı bir oyun deneyimi yaşatabilir durumda yer alacak.

Türkiye özel etkinlik tarihi olarak belirlenme yapıldı. Etkinlikler Türkiye Call Of Duty Mobile tarihi 24 Mayıs – 03 Haziran tarihleri arasında oynanabilir halde yer alacak. Yapılan etkinlikle beraber ünlü oyun yayıncıları da yer alacak. Özel turnuva olmasıyla birlikte finalist olan kişiler ünlü yayıncıların da bulunduğu oyun modunda oynama şansı da yakalayacak. Ayrıca oyun içerisinde para ödülleri de yer alıyor. Call Of Duty yer alan sezon güncellemeleri ile oldukça eğlenceli dakikalar gerçekleştirecek. Şimdiden oyuncular için farklı deneyimleri olacak şekilde yerini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu