PUBG Kısa Süreliğine Ücretsiz !Ücretsiz PUBG Nasıl Alınır?

Bu yazıda sizlere dünya çapında milyonlarca tutkunu olan PUBG Pc versiyonunu nasıl ücretsiz bir şekilde alabileceğinizden bahsedeceğiz.Pandemi sebebi ile tüm dünya evine kapanmış durumda.Eve kapanan oyun tutkunlarına #evdekal kampanyaları büyük oyun şirketlerinden  gelmeye devam ediyor.Oyunculara bu seferki müjde ise PUBG’den geldi.

Bilindiği üzere PUBG’nin Mobil versiyonu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu ancak aynı durum Pc oyuncuları için geçerli değil.PC versiyonunu oynayabilmek için 87 TL ücret ödemek gerekiyor. Steam kısa süre önce kullanıcılarına jest yaparak PUBG PC versiyonunu ücretsiz hale getirdi.Fakat elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü ücretsiz Pubg için son tarih 8 haziran.

Bedava PUBG fırsatından yararlanabilmeniz için 8 Haziran tarihine kadar Steam hesabınıza oyunu ekleyerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.Bu tarihten sonra maalesef ücretsiz oynama hakkınız bulunmuyor.Oyunu oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerekiyor.

Ücretsiz PUBG !

Yazımızı 8 haziran’dan sonraki tarihlerde okuyan takipçilerimiz üzülmesin. Steam,birçok oyunda yapmış olduğu indirimler arasına PUBG’yi de ekledi.Yüzde 50 indirim kampanyası ile  Pubg PC versiyonu yaz sonuna kadar alabilirsiniz.

Bu haberin tüm Gamer camiasını sevindireceği tartışmasız.Fiyatının yüksek olması sebebi ile birçok oyuncu PC versiyonu deneyimini yaşayamayıp,bilgisayarlarına indirdikleri 2.part uygulamalar ile mobil versiyonu Pc’den oynuyordu.Yapılan kampanya ile birlikte oyunu alamayan kişiler de kısa süreliğine de olsa bu deneyimi yaşayabilecek olması harika!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu