Just Cause Oyunu Mobil Platformlara Geliyor

 Just Cause Oyunu Mobil Platformlara Geliyor
Okunuyor Just Cause Oyunu Mobil Platformlara Geliyor

Just Cause oyunu mobil platformlarda yayına hazırlanıyor. Çıkardıkları oyunlarla ün salmış oyun yapım şirketlerinden biri olan Square Enix, oyun severler tarafından ilgi gören bilgisayar oyunu Just Cause için müjdeyi verdi. 2006 yılında bilgisayar ve oyun konsolları için piyasaya sürülen Just Cause, serinin son oyunu olan Just Cause 4 ile 2018 yılında oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Şimdi ise sevilen bilgisayar oyunu Just Cause, mobil platformlar için gelmeye hazırlanıyor.

Just Cause Oyunu Mobil Çıkış Tarihi

Oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği Just Cause’un mobil platformlarda çıkış yapacağı tarih belli oldu.

Just Cause dünyasında özel olarak mobil platformlar için tasarlanan, oynamak için bedel ödenmeyen bir aksiyon-nişancı oyunu türünü barındıran Just Cause: Mobile, adım adım yaklaştığımız 2021 yılında hem Android hem de iOS uyumlu cihazlarda çıkış yapacak.

Yapımcı şirket; “Just Cause, temasında aksiyon barındıran tek oyunculu ve çok oyunculu modları ile birlikte sunulacak; hareket halindeyken kavga, kayma ve atış deneyimine imkan verecek. Hepsi, heyecan verici bir oyun olarak sunulacak” ifadelerini kullandı.

Just Cause Oynanış Özellikleri

Oyun esnasında, tek başınıza düşmanlarınızı alt etmek için yardım sağlayacak donanım ve yükseltmeler alabilmek için çevrimiçi şekilde arkadaşlarınızla takım kurabiliyorsunuz. Bununla birlikte arkadaşlarınızla rekabetçi, çok oyunculu ve ortak görevleri tamamlayabiliyorsunuz. Sıralama sisteminde yükselebilmek, favori Just Cause karakterleriyle ittifaklar kurabilmek ve düşman organizasyon olan Darkwater’a karşı üstleneceğiniz görevlerle yepyeni tek oyunculu hikaye kampanyasına adım atmadan evvel, kendinize karakter oluşturarak, onu özelleştirmenize imkan sağlıyor.

Just Cause: Mobile’da Dört Farklı Oyun Modu

Just Cause dünyasında geçecek yepyeni, aksiyon içeren hikayeyi sonuna kadar tadabileceksiniz. Ajansın gizli programı Firebrand’ın üyesi olacak, büyük ve açık dünyadaki yerleri keşfederek, Darkwater güçlerini ele geçirebileceksiniz. Just Cause’tan tanıyacağınız karakterler birlikte el ele vererek, ittifaklar kurabileceksiniz.

Hızlı tempoya sahip Just Cause ile çok oyunculu modda çevrimiçi yarışma imkanına erişebileceksiniz. Toplamda 10 oyuncunun olduğu üç takım, patlayıcı silah ve araç cephaneliğinin kullanılabildiği ve genişleyen bir haritada savaş vereceksiniz. Üslerinizi güvenceye almak ve puan kazanmak için kıyasıya savaşacaksınız. Bununla birlikte, büyük ödüller kazanmak amacıyla takım arkadaşlarınızla klanlar oluşturabileceksiniz.

Oyuncuların düşman dalgalarını yenilgiye uğratmak için verilen zorlu görevleri 4 oyunculu bir kadro ile takım oluşturarak tamamlayabileceksiniz. En iyi teçhizat seçimleri yaparak ve ağır tanklar ile zırhlı mekanizmalar kullanarak, zorlu düşmanların yollarını patlatabileceksiniz.

Mücadele modu ile yıkıma neden olmaktan, en iyi tur süresini kazanmaya kadar değişen üç farklı zorluk seviyesinde yüksek puanlar kazamabileceksiniz. Destruction, Wingsuit ve Race görevlerini tamamladıktan sonra temsilciniz için ekstra ödüller kazanma imkanına erişebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın