Yeni LoL Şampiyonu Samira Yetenekleri ve Muhtemel Çıkış Tarihi
  • Ana Sayfa
  • LOL
  • Yeni LoL Şampiyonu Samira Yetenekleri ve Muhtemel Çıkış Tarihi

Yeni LoL Şampiyonu Samira Yetenekleri ve Muhtemel Çıkış Tarihi

 Yeni LoL Şampiyonu Samira Yetenekleri ve Muhtemel Çıkış Tarihi
Okunuyor Yeni LoL Şampiyonu Samira Yetenekleri ve Muhtemel Çıkış Tarihi

Yeni LoL Şampiyonu Samira Reddit üzerindeki veri madencileri tarafından sızdırıldı.Riot’un her koridor için yeni şampiyon çıkaracağını doğrulaması üzerine Samira hakkındaki iddialar daha da güçlenmiş durumda.

İçerik Başlıkları

Yeni LoL Şampiyonu Samira

Veri madencileri “SamiraEasterEgg” adında bir dosya ve gizemli S ifadesi bulduklarını paylaştı.League of Legends yeni şampiyon yol haritasında söz konusu karakter”öldürmek için giyinmiş, bu yılın ilerleyen günlerinde gelecek yeni bir nişancı” olarak tasvir ediliyor. Belki de League of Legends’ın arkasındaki oyun şirketi, daha fazla nişancı seçeneği ekleyerek alt koridor için devrim yaratmaya çalışıyor.

Daha önce gelecek olan yeni şampiyon ve kostümler hakkında nokta atışı yapan Brezilyalı yayıncı”Streamie” Samira’nın sanatını ve yeteneklerini gördüğünü iddia etti.İddiasına göre Samira çıkış tarihi 10.19 yamasına denk gelecek.

Samira Görünüşü

Streamie, Samira’nın görsel görünümünün Cowgirl Miss Fortune benzediğini, ancak daha az kıyafetle olduğunu söyledi. Ayrıca son söylentilere göre bu sözde 151’inci şampiyonun Noxus’tan gelmek yerine Shurima kökenli olacağından bahsetti. O bir Shuriman olsa da, Noxus’un Shurima’da bazı mülkleri olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle bu şampiyonun imparatorluk için savaşan bir Shurima paralı asker olması mümkün.

Samira Yetenekleri

Streamie’nin sızıntısını çeviren Jepeseta’nın Reddit gönderisine göre, Samira’nın 2 ana silahı, bir tabancası ve bir hançeri olacak.Ayrıca nihai yeteneği için kullandığı bir makineli tüfeği olacak ve hançerleri Katerina’dan biraz daha uzun.Saldırıları ise tabanca ve hançer arasında değişiyor.

Samira’nın ultisi “Katarina’nın R’si, Urgot’un R’si ve Nunu’nun R’sinin birleşimidir”. Makineli tüfekle dönmeye ve mermi atmaya başlayacak ve birden fazla hançer atacak. Nihai yeteneği, söz konusu yetenekle vurulan ve öldürülen rakip şampiyonların sayısını gösteren bir “stil ölçere” sahip olacak.

Ultisi,bir “gül” motifine sahip, gülün 5 yaprağı var ve 5 rakip şampiyonun tamamına vurduğunda çiçek açacak. Samira gösterişli bir şampiyon olsa da,oynaması kolay bir şampiyon olacağı söylentiler arasında.Ayrıca,Samira’nın ayakkabılarında silah olduğu konusunda belli belirsiz bir şeyden bahsediyor ama bu konuda çok spesifik / net değil.

Samira Ne Zaman Çıkacak?

Bu yeni nişancının çıkış tarihini gösteren herhangi net bir bilgi olmasa da, muhtemelen 10.19 yaması civarında “beklenenden daha erken” çıkacağını söyleyebiliriz. Streamie’ye göre de,sunuculara 10.19 yaması ile birlikte gelecek.Şimdilik Samira hakkında bildiklerimiz bu kadar,yeni lol şampiyonu Seraphine konumuza da göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın