League of Legends K / DA, Seraphine ile Yeni Şarkıyı Doğruladı!

League of Legends K DA, Seraphine ile Yeni Şarkıyı Doğruladı!

Riot Games, yaklaşan şampiyon Seraphine’in League of Legends pop grubu K / DA ile gelecek albümlerinden önce bir şarkıda işbirliği yapacağını doğruladı.

League of Legends’ın son derece başarılı pop grubu K / DA, 27 Ağustos’ta geri döndüklerini duyurdu ve Worlds 2020 öncesinde albümlerinde yeni sanatçılara yer vereceklerini açıkladı.

Hayranların en sevdiği şampiyonlardan oluşan grup; Evelynn, Ahri, Kai’Sa ve Akali, Riot’un gizemli karakteri Seraphine ile işbirliğini onayladıktan sonra şimdi beşinci bir üye eklemeye hazır görünüyor.

League of Legends pop grubu K / DA, gizemli karakterin Riot tarafından çevrimiçi olarak satılmasının ardından Seraphine ile bir işbirliğini onayladı.

Seraphine ilk olarak Riot tarafından Twitter ve Soundcloud’da yayınlandı, karakter K / DA’nın kısa sürede viral olan ilk single’ı “POP / STARS” ın bir kapağını yayınladıktan sonra büyük ses getirdi.

Teaser birçok kişinin Seraphine’in K / DA’nın beşinci üyesi olarak ilan edileceğine ve muhtemelen Sezon 10 için sızdırılan “sansasyonel büyücü” şampiyonu olarak ortaya çıkacağına inanmasına neden oldu.

Seraphine’in Twitter hesabından 4 Eylül’de K / DA ile “albümlerinin yapımına ve yakında çıkacak bir parçada yer almasına” yardım edeceği doğrulandı .

Yaklaşan işbirliği resmi K / DA Müzik hesabından da alınıp nihayet Seraphine’in League of Legends evreniyle bağlarını doğruladı.K / DA grubunun yeni üyeleriyle gelecek işbirliklerinin öncesinde bir imajını paylaşarak “sorulup cevaplandı”.

Duyuru, 24 saatten daha kısa bir süre içinde yüz binin üzerinde beğeni toplayan gönderi ile hayranlardan çok destek aldı.

Şu an itibariyle, K / DA ve Seraphine’in yer aldığı yaklaşan parça hakkında çok az şey biliniyor, ancak 2020 Dünya Şampiyonası öncesinde gelmesi beklenen tam bir albümle hayranların piyasaya sürülmesini beklemek için çok fazla zaman kalmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu