LoL Wolrds Şampiyonu DAMWON Gaming !

 LoL Wolrds Şampiyonu DAMWON Gaming !
Okunuyor LoL Wolrds Şampiyonu DAMWON Gaming !

LoL Wolrds Şampiyonu DAMWON Gaming!Bir aylık rekabetin ardından 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası nihayet sona erdi ve DAMWON Gaming, büyük finalde Suning 3-1’i mağlup etti.

LoL Wolrds Şampiyonu 2020

Dünya Şampiyonası, League of Legends rekabet sezonundaki en prestijli etkinliktir ve Sihirdar Kupası’nı kaldırma umuduyla savaşmak için her bölgeden en iyi takımları bir araya getirir.

Eğlence ve üzüntüyle dolu, bol aksiyonlu Worlds playoff aşamasından sonra finale DAMWON Gaming ve Suning kaldı.31 Ekim’de gerçekleşen büyük finalde kazanan takım DAMWON tarafı olmayı başardı.

DAMWON Gaming, 2020 Dünya Şampiyonası’na gelen en sevilen takımlardan biriydi.

2020 Dünya Şampiyonası Büyük Finalleri özeti

Damwon Gaming’in Kore kadrosu tüm turnuva boyunca favorilerden biri olarak kabul edilirken, Suning Gaming, 2020 Dünya Şampiyonası boyunca herkesi şok etti ve zorlu bir kulvarda favori olarak gösterilen, JDG ve G2 Esports’u mağlup etmeyi başarmıştı.

Her iki takımda finale çetin mücadeleler sonucu çıkmıştı.2 takımında kadrosundaki oyuncular gerçekten olağan dışı bir performans sergileyerek 2020 wolrds’e yakışır bir final izlememizi sağladı.

Koreli takımların yıllarca Dünya Şampiyonası finallerine favori gösterilmesinden sonra, DAMWON Gaming artık Worlds tarihinde kendilerini pekiştirecek ve Sihirdar Kupası’nı LCK’ye geri getirecek.

Lol worlds sonrası lolespor twitter hesabı üzerinden turnuvanın en iyi beşte beşlerini  paylaşmayı ihmal etmedi.

LoL Worlds 2020 finali özeti izlemek isteyenler için aşağıya karşılaşma özetini bırakıyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın