Yeni Assassins Creed Oyunu Söylentileri Başladı!

 Yeni Assassins Creed Oyunu Söylentileri Başladı!
Okunuyor Yeni Assassins Creed Oyunu Söylentileri Başladı!

Assassins Creed yeni oyunu ilgili bilgiler bir Youtuber tarafından paylaşıldı. Resmi açıklama olmayan bilgilerde bir Youtuber tarafından büyük haberle yayınlandı. Bu kadar yaygın olması sebebi son oyunu olan Valhalla için de çıkmadan önce doğru tahminde bulunarak haberlerini yapmıştı. Bu yüzden haberi de internet ortamında ciddi bir şekilde yaygınlaşma başladı.

Yeni Assassins Creed Oyunu Nasıl Olacak?

Youtube kanalı sahibi Jonathan oyunun eski özüne gidecek bir şekilde tasarlanacağını söyledi. Assassins Creed oyunlarında ilk olarak geçecek zaman tarihi ayrı önem taşımaktadır. Tarihin belirlenmesi oyununun tam anlamıyla yönünü belirlemektedir. Son üç oyununda tam eski zamanlara giden antik keşiflere yol açan oyun bu sefer değişikliğe gidiyor.

Oyunun geçeceği tarih olarak 1191-1199 yılları arasında geçeceğini iddia etti. Ayrıca konu hikayesi olarak 3.Haçlı Seferi sonrasında yaşanan durumları bize aktaracağını söyledi. Oyunda geçecek yerler olarak da birçok bölgeyi de göstereceğini söyledi. Yer verdiği bilgiler olarak Acre, Korfu, Viyana, Dubrovnik, Köln ve Paris gibi yerlerde yer alacağımızı söyledi. Oyunun karakteri olarak Edmund olacağı tahmininde bulundu. Bu tür bilgileri vermiş olması da oyuncular tarafından heyecanlandırıcı gelişme olarak yer verildi.

Yeni Assassins Creed Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?

Oyunun çıkış tarihi olarak da 2022 tarihinde çıkacağını söyledi. Oyunda eski tarih de geçmesi nedeniyle ilk oyunundan tanıdığımız Altair ve Al Muallim’in görebileceğimizi de söyledi. Bu tür bağlantılarla birlikte oyunun hikayesi de daha da değişeceği ön görülüyor. Jonathan’ın reddit takipçileri olarak da ciddi olarak destek gördü. Hatta bu tür bilgileri erişmesi de tamamen Ubisoft tarafından verildiği takipçiler tarafından söylendi. Bu şekilde şimdiden oyunun takipçileri tarafından reklam edilmeye başladı.

Son oyunu Valhalla birlikte oldukça beğeni toplayan oyunun grafikleri ve savaş mekanikleri ciddi ilerleme kat etti. Oyunun RPG yapısı birçok kişi tarafından beğenilmese de satış miktarları oldukça iyi gözüküyor. Oyunun 2022 çıkış tarihli olması da erken olarak gözüküyor. Erken olarak çıkış yapması birçok hata ve oynanış olarak eksik bir oynanış sunabileceği korkusu oyuncular arasında biliniyor. İleri zamanlarda ne tür oyun haberleri gelecek göreceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın