NBA 2K20 Ps4 Ve Xbox’ta 22TL Oldu

 NBA 2K20 Ps4 Ve Xbox’ta 22TL Oldu
Okunuyor NBA 2K20 Ps4 Ve Xbox’ta 22TL Oldu

NBA ve basketbol hayranlarının favori basketbol oyunu olan NBA 2K serisinin son oyunu 2k20 PS4 Ve Xbox’ta %95’lik büyük bir indirim aldı. Xbox için Microsoft Store ve PS4 için PS Store’da 3 farklı versiyonu (Standart, Digital Deluxe, Legend) olan NBA 2K20 Standart versiyonu 22 TL oldu!

Xbox Ve Playstation sahibi bir çok oyuncuyu sevindiren olay 13 Mayıs sabahı gerçekleşti. Bir bahar ya da yaz indirimine bağlı olmayan bu %95lik indirim basketbol sevmeyenleri yani basketbol izlemeyenleri ve oyunlarıyla ilgilenmeyenleri bile oyunu almaya itiyor. Şahsen ben basket izlemeyi sevmeyen ancak oynamayı seven biri olarak direkt alarak kütüphaneme ekledim.

 

Oyunda NBA takımlarının yanı sıra Euroleague takımları bulunuyor. Yani Fenerbahçe ve Anadolu Efes takımlarını alarak parkede fırtına estirebilirsiniz. Ps4 için BU LİNKTEN, Xbox için ise BU LİNKTEN bedava fiyatına NBA 2K20 sahibi olabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass’e eklenen oyun şimdi de bu indirimle karşımıza çıktı. Ardı ardına oyuncuların hizmetinize neredeyse bedava fiyatına sunulan oyunun fiyatında gerçekleşen bu denli indirimlerin oyunun geçtiğimiz günlerde Google’ın Bulut oyun sistemi olan Google Stadia’ya eklenmesini sebep olarak gösterebiliriz.

NBA 2K20 Oynanış Videosu


Yapılan Yorumlar
  • Ahmet dedi ki:

    Daha önce nba2k12 yi pc’de oynamıştım mükemmeldi. Şimdi bu oyunun ücretsiz olduğunu görünce hemen bunu da indirip oynayacağım. Siteniz sayesinde indirimlerden haberdar olabiliyoruz. Teşekkürler.

  • Emperor dedi ki:

    Daha eski serilerini de oynamıştım. Basketbolu sevdiğim için olsa gerek ben nba oyunlarını seviyorum.ps4 te 22 tl olduğunu görünce şaşırdım ve sevindim.insirdim de tabi kaçar mı 😉

Bir Yorum Yapın