Rainbow Six Siege: Steel Wave Operasyonu Yama Notları - TRESPOR

Rainbow Six Siege: Steel Wave Operasyonu Yama Notları

 Rainbow Six Siege: Steel Wave Operasyonu Yama Notları
Okunuyor Rainbow Six Siege: Steel Wave Operasyonu Yama Notları

Rainbow Six Siege, yeni sezonu oyuna yeni operatörler ekleyen ve House haritasını yenileyen Steel Wave Operasyonu nu başlattı.

Rainbow Six Siege Steel Wave Operasyonu

Ubisoft birkaç haftadır Rainbow Six Siege’ın yeni sezonu üzerinde uğraşıyordu ve sonunda çıktı. 5. yıl 2.sezon Operasyonu Çelik Dalgası olarak adlandırılmış.Oyuna iki yeni operatör ve hayranların sevdiği ev haritasının yeniden çalışması da dahil olmak üzere önemli miktarda yeni içerik eklenmiş. Geliştiriciler ayrıca operatörü Amaru’yu öne çıkararak oyuna Yakınlık Alarmı şeklinde yeni bir gadget ekledi.

Saldırgan As yeni operatörlerden biri ve güçlendirilmiş yüzeylerde patlamak için SELMA adı verilen su ile çalışan bir silah kullanıyor. Duvarlarda kullanılırsa, SELMA üç kez patlamak için aşağı yuvarlanabilir ve bu da onu bir ihlalçi olarak yıkıcı hale getirebilir. Diğer yeni operatör, savunmacı Melusi, Banshee Sonic Defense adında, saldırganları yavaşlatan ve düşman ekibini uyaran benzersiz bir gadget’a sahip.

Daha geniş değişiklikler açısından, operatör Amaru artık sadece onlarla yuvarlandığında barikatları kıracak, ancak yukarı çıkmadan önce kapakları kırmak zorunda kalmayacak. Bu ince ayarlar onu ​​biraz daha yaşayabilir hale getirecektir. Ubisoft ayrıca, oyunun MMR‘ını tüm bölgelerde birleştiriyor ve bu da şampiyonların en üst sıralara ulaşmasını çok daha zor hale getiriyor. Bu yama, Echo için Elit Set ve özel Çelik Dalga silah kaplamaları da dahil olmak üzere bir dizi yeni kozmetikle birlikte geliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın