Riot, VALORANT'ın Sıralamalı Eşleştirme Sisteminde Büyük Değişiklikler Yapmayı Planlıyor

Riot, VALORANT'ın Sıralamalı Eşleştirme Sisteminde Büyük Değişiklikler Yapmayı Planlıyor

Riot görünüşe göre topluluğun şikayetlerini duydu ve oyunun sıralama sisteminde büyük değişiklikler yapmayı planlıyor.

VALORAN’DAKİ rekabetçi moddan bıkmış pek çok oyuncu göz önüne alındığında, Riot nihayet dereceli eşleştirme sisteminde bazı değişiklikler yapmayı planlıyor. VALORANT’ın oyun Direktörü Joe Ziegler bir tweet’e göre, yakın gelecekte sıralama sisteminde bazı büyük değişiklikler olabileceğini duyurdu.

Herkese merhaba, tasarım tarafında şu anda sıralama sistemini yukarıdan aşağıya analiz ediyoruz. Rekabetin birçok yönünü iyileştirecek değişiklikler arıyoruz, ancak henüz herhangi bir çözüm taahhüt etmedik. Geri bildirimleri için herkese teşekkürler!

Rekabetçi eşleştirme modunun, Haziran sonunda piyasaya sürülmesinden bu yana Riot’un taktik nişancısının birçok oyuncusu için kızgınlık kaynağı oldu. Pek çok tanınmış kişiliğin yakındığı ana şikayetlerden biri, tekli sıradaki oyuncuların sürekli olarak beş sıra halinde sıraya giren takımlarla eşleştirilmesi oldu.

Görünüşe göre Riot, topluluğun geri bildirimlerini dinliyor. Ziegler tweet’inde ” Tasarım tarafında şu anda sıralama sistemini yukarıdan aşağıya analiz ediyoruz” dedi. ” Rekabetin birçok yönünü iyileştirecek değişiklikler arıyoruz, ancak henüz herhangi bir çözüm sunmadık.”

Şuan için bildiğimiz tek şey,Riot ekibinin Valorant dereceli maç eşleştirmeleri üzerinde değişiklik yapacağı.Bir sonraki yama da bu problem giderilebilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu