Mount & Blade II: Bannerlord Evlilik Ve Çocuk Yapma - TRESPOR

Mount & Blade II: Bannerlord Evlilik Ve Çocuk Yapma

 Mount & Blade II: Bannerlord Evlilik Ve Çocuk Yapma
Okunuyor Mount & Blade II: Bannerlord Evlilik Ve Çocuk Yapma

Çıktığı günden beri Steam’de anlık oyuncu, indirme, satın alımlar olarak hızlı bir şekilde yükselen ve pazarın zaman kitlenmesine neden olan Mount and Blade Bannerlord’da asker kesip, seferler savaşlar düzenleyip kaleler almak için saatler harcıyoruz. Ancak oyunun vaktimizi alacak, oyuna bizi bağlayacak bir ekstrası daha var. Mount & Blade II: Bannerlord‘un en merak edilen konuları nasıl evlenilir ve nasıl çocuk yapılır.

Mount & Blade II: Bannerlord’da kale, şehir kuşatma, seferler savaşlar derken ardından bir mola vermek isterseniz evlenebiliyorsunuz. Warband’a göre daha geliştirilmiş daha işlevsel olan evlilik Bannerlord ile bambaşka bir boyuta taşınmış. Evlenmeye karar verdiniz şimdi sıra uygun eş adayını bulmakta bunun için ansiklopedi‘den yardım almalıyız “N” tuşuna tıklayıp ansiklopediyi açın ve eş adayınızı bulun. Bulduk mu ? O zaman onun en son görüldüğü yere yolculuğa çıkıyoruz.  Uygun eş adayını seçerken hangi krallıktan olduğuna dikkat edin. Sonuçta o krallığın bir parçası olacaksınız. Peki Mount and Blade  Bannerlord Evlilik ve Çocuk yapma için neler yapmak gerekir?

İlginizi Çekebilir: Mount & Blade 2: Bannerlord Fps Arttırma Yöntemleri

 

Mount & Blade II: Bannerlord Evlilik Ve Çocuk Yapma

Güzelliğine baktıktan sonra en önemli adım dediğimiz gibi krallığı. Evliliğe giden yolu aynen şöyle:

  • Uygun eş adayını bulun ve onunla tanışıp niyetinizi belli edin.
  • Başarılı bir görüşme yapın.
  • Bir süre bekleyin.
  • Bir görüşme daha yapın.
  • Veee muazzam bir evlilik teklifi.
  • Ailenin onayını almadan olmaz.
  • Artık! Evlisin.

Mount & Blade II: Bannerlord Çocuk Yapma

Evlendikten bir süre sonra eşiniz hamile kalıyor ve doğuruyor. Çocuk doğduktan sonra ismini belirleyebiliyorsunuz. Her çocuğun belirli özellikleri var. Çocuğunuzun büyüme ve gelişme çağını görüyorsunuz ve zamanı geldiğinde tahtın varisi oluyor. Savaşta ölürseniz yerinizi o alıyor. Kısaca köklü ve başarılı bir imparatorlukla ile aile de kurmak, tamamen sizin elinizde.

Yapılan Yorumlar