Assassin's Creed Valhalla Ön Sipariş İndirimi

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla Ön Sipariş İndirimi başladı.Bu kasım PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, PC ve Stadia’da yayınlanacak olan Valhalla oyununu ön sipariş ile satın alanlar,birçok platform ve ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz dört sürüm imkanından yararlanacak.

Assassin’s Creed Valhalla Ön Sipariş

Assassin's Creed Valhalla Ön Sipariş

Ubisoft’un popüler serisinden yeni bir açık dünya macerası olan Assassin’s Creed Valhalla , oyuncuları Viking Çağına taşıyacak. 17 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC’de (Uplay ve Epic Games Store aracılığıyla) piyasaya sürülmesinin yanı sıra , Valhalla hem yeni nesil konsollarda hem de PS5 ve Xbox Series X’te satışa sunulacak . Bu Valhalla’nın altı platformda (Stadia dahil) oynanabileceği anlamına geliyor. Bir Assassin’s Creed oyunu olarak, Valhalla’nın ön sipariş verirken aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla özel sürümünün olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm sürümler şimdi PS4, Xbox One ve PC’de ön sipariş verilebilir ve şuanda Amazon da güzel bir indirimle alabilirsiniz .

Valhalla, yeni nesil konsollar piyasaya sürüldüğünde Xbox One’dan Xbox Series X ve PS4’ten PS5‘e ücretsiz yükseltme yapacak. PS4 için fiziksel bir sürüm satın alırsanız, yeni nesil geliştirmelerle oynamak için diski PS5’inize takmanız gerekir. Aynı şey Xbox One – Seri X için de geçerli. Dijital sürüm PS4 ve Xbox One sahipleri yeni nesil sürümü indirebilecekler. Bu nedenle, her iki nesil konsolda oynamak için oyunun sadece bir sürümünü satın almanız gerekecek.

Assassin’s Creed Valhalla dokuzuncu yüzyılda Vikingler için bir kargaşa döneminde yer alır. Klanlarını İngiltere’ye yapılan bir macerada Norveç’in savaştan kopan vatanından uzaklaştıran bir Viking akıncısı olan Eivor olarak oynuyorsunuz. Eivor, erkek ya da kadın olarak oynanabilir ve Ubisoft, dövüşünün Viking dövüş stillerinden ipuçları içeriyor.Çifte wielding ve daha fazla düşman çeşitliliği içeren yeniden işlenmiş bir savaş sistemi mevcut olacak. Franchise’ın son tekrarlamaları gibi, Valhalla’nın lansman sonrası DLC’ye erişim izni veren bir sezon kartı olacak.

Assassin’s Creed Valhalla ön siparişi, The Way of the Berserker adlı bonus görevine erişimin kilidini açar.

Muhtemelen perakendeciler de piyasaya sürülmeden önce kendi özel bonuslarını sunacaklardır.Mevcut olan ön sipariş indirimlerini buraya dahil edeceğiz.

Kaynak:https://gamespot.com/articles/assassins-creed-valhalla-preorder-discount-all-edi/1100-6476679/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu