Hogwarts Legacy PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı! - TRESPOR

Hogwarts Legacy PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!

 Hogwarts Legacy PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!
Okunuyor Hogwarts Legacy PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!

Hogwarts Legacy PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı.Uzun zamandır dedikoduları yapılan Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy nihayet PlayStation 5 Showcase’de ortaya çıktı.

Hogwarts Legacy PS5

Uzun süredir dedikodulara konu olan Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy nihayet PlayStation 5  Showcase’de ortaya çıktı.

Hogwarts Legacy, Avalanche Studios ve PortKey Games tarafından geliştirilmiş bir açık dünya aksiyon RPG’sidir. Oyun 1800’lerde Hogwarts’ta geçiyor ve oyuncu bir Hogwarts öğrencisi rolünü üstleniyor. Oyun, Hogwarts Kalesi’nin sırlarını araştırıyor.

Azkaban ve Hogsmeade dahil olmak üzere kalenin dışında keşfedilecek ortamlar gösterildi. Oyuncular, yeni büyüler öğrenerek, evlerini seçerek ve yeni arkadaşlar edinerek bir Hogwarts öğrencisinin hayatını tecrübe ederler. Fragman ayrıca oyuncunun diğer fantastik yaratıkların yanı sıra bir trol ve ejderhayla dövüşmesini de gösteriyor. Oyun 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC’de yayınlanacak.

Fragman, oyuncunun maskeli bir kötü adamla savaştığını gösteriyor, ancak oyunun oyuncunun kötü bir sihirbaz olmasına izin vermesi ilginç olurdu. Oyuncuların Harry Potter dünyasında hangi seçimleri yapabileceklerini görmek büyüleyici olacak.

PlayStation 5 vitrinde Final Fantasy XVI, Hogwarts Legacy ve God Of War: Ragnarok gibi bazı inanılmaz oyunlar ortaya çıktı. Sony ayrıca PS5’in fiyatını ve çıkış tarihini de açıkladı. Sony bu vitrini başardı ve PlayStation hayranlarının gelecek nesle geçme konusunda heyecanlanacakları çok şey var. Hogwarts Legacy, şimdiye kadar yapılmış en iyi Harry Potter oyunu olma potansiyeline sahip ve hayranlar 2021’de oynayabilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın