PUBG Mobile Emulator Mikrofon Sorunu Çözümü

PUBG Mobile Emulator Mikrofon Sorunu Çözümü

PUBG Mobile Emulator Mikrofon sorunu bilgisayar kullanıcıları için sorun olmaktadır. Bu sorun oyun içerisinde girdiğinde mikrofonları etkin olmamaktadır. Bu tür hatayı emulator ayarlarına girerek düzeltebilmektedir. Konumuzda resimli olarak anlatım sağlanarak anlaşabilir düzeyde anlatılmaktadır. Oyun emulatoru olarak Tencent Gaming Buddy üzerinden sağlanmıştır. Bu tür oyun hataları sık sık karşılıyorsanız bilgisayarınızın ses kartı driver güncel olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

PUBG Mobile Emulator Mikrofon Sorunu

İlk olarak Tencent Gaming Buddy ayarlar kısmına giriş yapın. Buradan Temel ayarlar bölümünde Arkadaşlarla Sesli Sohbet kısmının tik işareti olduğundan emin olun.

PUBG Mobile Emulator Mikrofon Sorunu Çözümü 2

Oyun Motoru ayarlarına gelin. Buradan kayıt cihazı yerinde mikrofon bölümünün doğru seçeneğini seçin. Bu tür durumu yaparak oyun içi mikrofon sorununu halletmiş olursunuz. Kaydederek oyuna giriş yapın. Mikrofonunuz normalde çalıştığı yeri doğru seçmeniz gerekmektedir. Ön panel yada arka panel de kullanılan mikrofon giriş yerleri isimleri farklı olabilir. Genel olarak mikrofon girişinde problem yaşıyorsunuz USB Ses kartları alarak durumu çözebilirsiniz.

 

PUBG Mobile Emulator Mikrofon Sorunu Çözümü 3

Konumuzda PUBG Mobile oyununa ait mikrofon sorunu çözümü yer almıştır. Bu tür oyun hataları sitemizde içerikler güncellenerek eklenmektedir. Başka bir oyun içerisinde oyun hataları ile karşılıyorsanız konumuzda belirterek inceleme altına alacağız. Kısa süre içerisinde oyun içeriklerimizi ekleyerek arşivi çoğaltıyoruz. Ayrıca oyunlar için oyun Türkçe yamaları, oyun rehberleri gibi içerikler paylaşarak oyunlar üzerine en iyi içeriklerimizi sunuyoruz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu