Valorant ve CSGO Sıralama Karşılaştırması-Hangi Rütbe Olmalısınız?

Bu yazı da Valorant ve CSGO Sıralama Karşılaştırması detaylarını ele alacağız. Valorant ve CS: GO’nun Rekabetçi sıralamasının derinlemesine karşılaştırması, rütbe kazanmak için Counter-Strike oynamış olmanız koşuluyla, Future Earth’te tam olarak nerede olmanız gerektiğini ortaya koyuyor.

Valorant ve CSGO Sıralama Karşılaştırması

Valorant ve CS: GO’nun birbirleriyle benzerlikler paylaştıkları bir sır değil. Riot, yüksek kaliteli oynanış, silah mekaniği ve oyun modu benzerliklerinin yanı sıra, rekabetçi bütünlüğü önceliklerinin önüne koyan taktiksel bir birinci şahıs nişancı yarattı.

Rekabetçi ilk piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncular,gıpta edilen Radiant rütbesine ulaşmak için kıyasıya mücadele ediyorlar.

Yasaya dayalı mevsimler, oyunculara sürekli olarak gelişme arayışları için eşsiz bir fırsat sunuyor ve rütbelerini gururla taşımasına imkan sağlıyor. Fakat Counter-Strike ve Valorant’ın nasıl benzer nitelikleri paylaştığı göz önüne alındığında, her iki unvanın Rekabetçi sıralamaları birbirlerine karşı ne durumda? Hadi bulalım.

Valorant’ta toplam 22 kademe var, Altın 2 oyuncu dağılımı açısından ortalama sıra.

Radiant Yeni Global Elite Mi?

Yeni başlayanlar için, Valorant’taki 22 kademe ile karşılaştırıldığında CS: GO’da 18 bireysel kademe var. Dolayısıyla, doğrudan bir karşılaştırmanın mümkün olmadığını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, mümkün olan, oyuncu tabanının ne kadarının belirli bir rütbenin altında olduğunu görmek, her iki rütbe kümesinin nasıl karşılaştırıldığını kabaca ölçmektir.

Valorant’ın şu anda bölgelere bağlı olduğunu da belirtmek gerekir, bu da sıralamanızın oynadığınız bölgeye göre yerel olduğu anlamına gelir. Counter-Strike’ın sıralama sistemi ise küresel oyuncu tabanını yansıtır.

Redditor ‘dragonitor‘, oyuncuların sıralamalarına göre hem dağılımını hem de yüzdesini detaylandıran Esports Tales raporuna dayanarak, CS: GO’dan benzer kaynaklı verileri kullanarak bir karşılaştırma hazırladı .

İşte hem CS: GO hem de Valorant sıralamaları birbirine denkliği

Tahminlerine göre, CS: GO’daki Gold Nova 2, Valorant‘taki Altın 1’e eşdeğerdir – her ikisi de her oyun için ‘ortalama sıralamayı’ işaretler.

Benzer şekilde, hem Distinguished Master Guardian hem de Diamond 1, dünyadaki / bölgenizdeki oyuncular arasında ilk% 10’da olduğunuz anlamına gelir.

Son olarak, Valorant verilerinin Blitz aracılığıyla elde edilmiş olduğunu unutmamak gerekir.Yukarıdaki veriler tamamen analizler sonucu ortaya çıkan tahmindir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu