Shadow Warrior 3 Oynanış Videosu Gösterildi!

Shadow Warrior 3 Oynanış Videosu Gösterildi

Shadow Warrior serisinin 3.cü oyunu çıkış gösterecek. Serinin kendine has sırf aksiyon yapısıyla birlikte stres atacağınız oyun olarak yerini alıyor. Yapılan çıkan oyunda oynanış videosu gösterimi yapıldı. Yapılan oynanış videosunda 2 dakika boyunca silah üzerine oynanışını gösteriliyor. Hem yakın dövüş hem de menzilli silahlarla birlikte aksiyon daha farklı yere dönüşüyor. Oyun içerisinde çevreyle etkileşim halinde olmasıyla birlikte oyun farklı varyasyonları yer alıyor.

Shadow Warrior 3 Hakkında

Shadow Warrior 3 sırf aksiyon temalı yer alarak hareket ediyor. Yer aldığınız bölümler tamamen eğlence amaçlı yapılmış durumda. Düşmanlarınızı karakterinize özel yeteneklerinizle ve silahlar edinerek alt ediyorsunuz. Çevreyle etkileşimli olan oyunda arena üzerindeki birimleri kullanarak aksiyon daha farklı hal alıyor. Her bir silahın değişik olmasıyla birlikte katletme şöleni olarak yerini koruyor. Oyundaki patlama sahneleriyle birlikte oldukça görsel şölen niteliğinde aksiyon yer alıyor. Seri oyun olması sebebiyle şimdiden oyuncular merakla beklenen oyun haline geldi.

Shadow Warrior 3 Hangi Platformlarda Çıkacak?

Shadow Warrior 3 çıkış platformları olarak Playstaiton 4, XBOX One ve bilgisayar üzerinde çıkışını gerçekleştirecek. Yer alan yapımın en yeni nesil konsollarda çıkış yapmaması oldukça şaşırttı. İlerleyen zamanlarda yeni konsola göre ayarlama gelebilir. İlerleyen zamanlarda ne tür değişiklikler olacak göreceğiz.

Shadow Warrior 3 Ne Zaman Çıkacak?

Shadow Warrior 3 çıkış tarihi olarak net tarih verilmemiş duruma yer alıyor. Ancak Steam sayfasında yer alan bilgiye göre 2021 yılı içerisinde çıkışını gösterecek. Muhtemel çıkış aralığı olarak da sonbahar mevsiminde çıkışını gerçekleştirebilir. Oyun dönemleri olarak yaz ve sonbahar en çok tercih edilen zamanlar olarak yer alıyor. Yaz mevsimine az bir süre kala net bir tarih verilmediğinden dolayı sonbahar mevsimi daha yakın olarak yer alıyor.

Oyunun bilgisayar sistem gereksinimleri olarak da paylaşım yapılmamış durumda gösteriliyor. Sistem gereksinimleri olarak orta düzey bilgisayarlara göre ayarlama yapılacağı gözüküyor. Yer alan efektler ve aksiyon yapısıyla birlikte düşük bilgisayarları zorlayacak şekilde yapılabilir. Oyunun konsol tarafında gelmesiyle birlikte sırf aksiyon içerisinde olmayı sevenler için güzel oyun olarak yerini alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu