Red Bull Gaming Tekken Akademi Başlıyor

Tekken 7 uzmanı Hoa “Anakin” Luu, dövüş oyunu topluluğundaki yeni nesil Tekken oyuncuları için altı haftalık bir eğitim kampı düzenleyecek. Red Bull Gaming’in izniyle, Luu’nun Tekken Akademisi temelleri ve gelişmiş dövüş tekniklerini kapsamayı amaçlıyor. Eğitimi tamamlamak için Anakin, diğer Tekken uzmanlarını analiz edecek ve eğitimi teşvik etmek için “ev ödevi” verecektir.

Red Bull Gaming Tekken 7 Academy

Anakin’in seçtiği kurslar dövüş oyunu topluluğunda nadirdir. Profesyonel oyuncular her zamankinden daha fazla yayın yapıyor,nadiren hayranlar için atölye çalışmaları veya eğitim sunuyor. Şimdi, potansiyel oyuncular Kuzey Amerika’nın en iyilerinden öğrenme şansına sahip olacaklar.

Tekken Academy’nin Red Bull YouTube kanalını kullanması, normal oyuncu tabanının ve Discord özel sınırlarının ötesine uzanıyor. Seride Anakin, hem yeni oyuncuların hem de profesyonel oyuncuların cephaneliklerine ekleyebileceği teknikleri kapsamayı amaçlıyor.

Red Bull’un YouTube kanalında bu Perşembe günü başlayacak olan program, temellerden ileri mekaniğe kadar değişen taktik ve kavramları kapsamaktadır. Bu aynı zamanda oyunculara rekabetçi mekaniği anlamak ve profesyonel bir zihniyet geliştirmek için,profesyonel bir ağızdan öğrenme şansı verecek.Tekken gibi dövüş oyunlarıyla uğraşan taraftarlar artık rahat bir oyundan rekabetçi bir oyuna geçme şansına sahip olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu