Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı - TRESPOR
  • Ana Sayfa
  • LOL
  • Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı

Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı

 Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı
Okunuyor Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı

Riot, League of Legends Eşya Mağazası Değişikliği Açıkladı. Riot Games, 2021 sezon öncesi için tüm eşya sistemini yeniden çalışacaklarını duyurduktan sonra, yeni League of Legends eşya mağazasıyla ilgili daha fazla ayrıntı açıkladı.

League of Legends Eşya Mağazası

Eşya mağazasındaki farklı eşyalar ve karmaşayla ilgili şikayetleri takiben Riot, 11. Sezon öncesinde mağazada yapılan değişiklikleri de içeren devasa bir eşya sistemi revizyonuna odaklanacaklarını duyurdu.

League of Legends geliştiricileri, yeni Eşsiz Eşyalar gibi sezon öncesi dönemde gelecek büyük değişikliklerin bazılarını şimdiden ima ettiler , ancak şimdi yeni eşya mağazasının ve eşya simgelerinin nasıl görüneceğine tam bir bakış paylaştılar.

Eski League of Legends eşya mağazası 11. Sezon öncesinde yeniden çalışacak.

2021 Sezonu Öncesi Eşya Mağazası Değişiklikleri

Riot , 18 Eylül’de oyuncunun tavsiye ettiği sayfada yapılacak büyük değişiklikler gibi daha fazla planı ortaya koyan bir blog yazısı yayınladı ; bu, deneyimsiz oyuncular için eşya oluşturmanın tahminlerini ortadan kaldırmak için yakında “yüksek seviye oyuncu verilerine” dayanacak.

Ayrıca, son güncellemelerde gösterilen yeni Mythic seviyeli öğelerin, oyuncuların satın alması gereken ilk tam öğe olacağı ve bunun için gereken oyun tarzına bağlı olarak neyi erken seçeceklerine karar vermeleri gerektiği açıklandı.

Riot geliştirici ekibi, “Dükkan, şampiyonunuzun oluşturabileceği tüm öğeleri şu anda sahip olduğunuza göre yüklüyor,” diye paylaştı, “Bu bilgiyi size gösteriyor ancak bu oyundaki en iyi stratejiye siz karar veriyorsunuz.

Oyuncular League of Legends mağazasını popüler eşyalara ve eşya nadirliğine göre sıralayabilecekler.

Ayrıca, şampiyonunuzun sınıfında satın alınan en popüler eşyalar için filtreler ve bunları nadirliğe göre ayırma yeteneği gibi ‘Tüm Eşyalar’ sayfasına gelen bazı yeni özellikler de olacak.

Bununla birlikte, işleri kendi yöntemleriyle yapmayı sevenler için, Riot, düzeninizi özelleştirmeniz ve en sevdiğiniz öğeleri hızlıca bulmanız için özel Öğe Seti Sayfalarını da geri getirecek.

League of Legends’ta Eşya Simgesi değişiklikleri

Riot geliştiricileri, son sezon öncesi değişiklik gönderilerinde, 11. Sezonda değişmesini beklediğimiz simgelere daha iyi bir bakış attı.

Bazı eşya ikonları 10 yılı aşkın süredir oyunda olduğu için, LoL oyuncularına daha fazla netlik kazandırmak için görsel değişiklikler yapacakları ve bu arada eşyaları tanınabilir tutacakları duyuruldu.

Bazı eşya simgeleri 2021 sezon öncesi dönemde değiştirilecek.

Simgelerin çoğunun oyun içinde çok farklı görünmeyeceğini iddia ettiler, ancak daha sonra muhtemelen “tam bir yeniden tema” gerektirecek bazı öğelerin olduğunu kabul ettiler.

Yazım tarihi itibariyle, bu değişikliklerin çoğunun Kasım ayı başlarında gelmesi bekleniyor ancak Riot, bunları ilk olarak PBE sunucularında “iki haftadan kısa bir süre içinde” test etmeyi umduklarını açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın