The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözümü

 The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözümü
Okunuyor The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözümü

The Witcher 3 kurulum ISDone.dll hatası çözüm yolları nelerdir? CD Projekt RED tarafından geliştirilen The Witcher 3 bir önceki seri olan The Witcher 2’deki hikayeyle devam etmektedir. Aksiyon dolu vakit geçirmek adına oyunu oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde Türkçe dil desteği de vardır.

The Witcher serisinin 3’üncü oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt sürekliyici ve akıcı bir hikâyeyle oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunun sahip olduğu akıcı hikâyeyi görmek ve sizde aksiyon dolu vakit geçirmek isterseniz oyunu indirebilirsiniz.

The Witcher 3 Kurulum ISDone.dll Hatası Çözüm Yolları

Oyun kurulumu sırasında birçok oyuncu ISDone.dll hatası alabilmektedir. Bu hatadan kaynaklı kurulum gerçekleşmemektedir.

Birinci Yöntem:

Kurulum gerçekleşme için öncelik hataya yol açan ISDone.dll hata dosyasını bulmalısınız. Daha sonra buldunuz dosyayı bilgisayarınızın kaç bitse o bitin klasörüne yollamalısınız. Yani 32 bit işletim sistemine sahipse bilgisayarınız System32 klasörüne, 64 bit işletim sistemine sahipseniz SysWoW64 klasörüne yollamalısınız.

Dosya atma işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken bir diğer işlemse ara kutucuğunu açıp regedit yazın ve regsvr32 isdone.dll kodunu yazıp tamamlayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

İkinci Yöntem:

Yukarıda bahsettiğimiz yöntem eğer işe yaramaz ve hala aynı sorunu almaya devam edersiniz bilgisayarınızda yer alan Windows Defender ve virüs programını devre dışı bırakın ve tekrardan girişi deneyin.

Üçüncü Yöntem:

Bahsetmiş olduğumuz yöntemlerden hiçbiri işe yaramadı ve aynı sorunda kaynaklı oyun kurulumu devam etmiyorsa son olarak bahsedeceğimiz yöntem de oyunun kurulum dosyalarını başka bir klasöre açarak oraya yollayın ve kurulum işlemini yeni klasörden deneyin.

The Witcher 3’ün minimum ve önerilen sistem gereksinimleri.

Minimum sistem gereksinimleri:

Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 940

Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

6GB RAM

64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)

DirectX 11

40 GB boş sabit disk alanı

Önerilen sistem gereksinimleri:

Intel Core i7 3770 3,4 GHz / AMD AMD FX-8350 4 GHz

Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290

8GB RAM

64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)

DirectX 11

40 GB boş sabit disk alanı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın