Lol PBE İndirme Nasıl Yapılır?(Açık Beta Ortamı Kayıt) – TRESPOR – LOL

Lol PBE İndirme Nasıl Yapılır?(Açık Beta Ortamı Kayıt)

League of Legends oyununa gelecek olan yenilikler Açık Beta Ortamında nasıl denenir onu anlatacağız. Bunun için Lol PBE indirme işlemi yapmanız gerekiyor.Tabi bunun için bazı şartları sağlamanız gerek..Şimdi gelin lol pbe nasil indirilir,lol pbe server nasıl girilir gibi soruların yanıtına bakalım.

Lol PBE İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

League of Legends,oyuna getireceği yenilikleri nasıl çalıştığına dair çeşitli testlerden geçiriyor.Bu testleri ise açık beta ortamı adı verilen PBE serverlarında gerçekleştiriyor.Ancak pbe server’ına önüne gelen her oyuncu giremiyor.İyi ve örnek bir lol oyuncusu değilseniz,maalesef bu server’a giremezsiniz.(bknz: İyi Bir Lol Oyuncusu Olmak)

PBE Kayıt için;

İlk olarak Buraya tıklayarak PBE kayıt sitesine gidiyoruz.

Açılan pencerede biraz aşağı indiğinizde turuncu “Oturum Aç”butonunu göreceksiniz,tıklıyoruz.

Ardından lol hesap bilgilerini girerek oturum açıyoruz.

Oturum açtığınızda hesabın PBE server’a uygun olup olmadığını kontrol etmek için “Uygunluğumu Kontrol Et“butonuna tıklıyoruz.

lol pbe kayıt

Bu aşamadan sonra eğer Kullanıcı Adı ve Şifre belirleme isteniyorsa,Tebrikler!PBE için uygun bir oyuncususunuz.

pbe server kayıt

Kullanıcı adı şifre belirlerken mevcut hesabınızı yazmayı denemeyin kabul etmeyecektir.PBE server için yeni bir hesap oluşturmanız gerekiyor,kullanıcı adı ve şifreyi belirledikten sonra lol pbe nasil indirilir sorumuzun cevabını öğrenmiş olduk.Karşınıza gelen Windows ve MAC seçeneklerinden PC’nin işletim sistemine uygun olanı indirerek lol pbe server’a giriş yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ,lol pbe server girmek bu kadar basit.Eğer uyumluluğu kontrol et dediğinizde yukarıdaki görsel gibi bir şey ile karşılaşmadıysanız maalesef örnek bir lol oyuncusu değilsinizdir..Dilerseniz, Lol Şifre ve E-Posta Değiştirme konumuza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu