Wild Rift Kapalı Beta 6 Yeni Şampiyon İle Başlıyor!

Wild Rift Kapalı Beta 6 Yeni Şampiyon İle Başlıyor!

Wild Rift Kapalı Beta 6 Yeni Şampiyon İle Başlıyor!League of Legends: Wild Rift’in kapalı betası nihayet başlıyor. Bu olayı kutlamak için Riot, seçkin bölgelerde 16 Eylül’de başlayacak test öncesinde mobil klona altı popüler Lig şampiyonunu ekledi.

Wild Rift Kapalı Beta

Wild Rift’te her League of Legends şampiyonu mevcut değil. Aslında, Haziran ayındaki bölgesel alfada sadece 36 şampiyon mevcuttu . Ancak, oyunun kapalı betasından önce bu sayı 42’ye çıkacak.

Riot, 16 Eylül’de belirli bölgelerde piyasaya sürülen League of Legends: Wild Rift kapalı betasına altı yeni şampiyon ekliyor.

Varus, kapalı betada Wild Rift’e eklenen altı şampiyondan biri.

Riot, 15 Eylül’de yaptığı bir duyuruda Amumu, Dr. Mundo, Jarvan IV, Singed, Sona ve Varus’un lol mobile taşınacak sonraki altı Lig şampiyonu olduğunu açıklamıştı.

Bu altı şampiyonun mobil oyuna aktarılması çok mantıklı. Yeni başlayanlar için çoğu mekanik olarak inanılmaz derecede zor değil. Telefonda çalıştırılması zor olabilecek düğme karıştırıcı kombinasyonları yok.

Singed ve Dr. Mundo gibi tüm şampiyonların yapması gereken düşmanlarına saldırmaktır. Varus cephaneliğinde birkaç yetenek atışına sahip olabilir, ama hiçbiri zor değil. Ayrıca, destek şampiyonlardan yoksun olan şampiyon kadrosundaki bazı boşlukları ve Sona ile dolduruyorlar.

Tasarım lideri Brain ‘Feralpony’ Feeney , Mart ayında oyunculara “Şampiyonun hissini sağlam tutmak ve aynı zamanda [oyunculara] nasıl oynadıkları konusunda daha fazla kontrol ve etki sağlamak istedik,” dedi.

https://twitter.com/ThePotatoWard/status/1306008645847539712?s=20

Wild Rift kapalı betasına nasıl sahip olabileceğinizi merak ettiğinizi biliyorum. Şimdilik maalesef yalnızca belirli bölgelerde mevcut.Bu bölgeler;

  • Endonezya
  • Malezya
  • Filipinler
  • Singapur
  • Tayland

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu