Death Stranding, DLSS 2.0 sayesinde 100+ FPS'ye Ulaşabilir! - TRESPOR

Death Stranding, DLSS 2.0 sayesinde 100+ FPS’ye Ulaşabilir!

 Death Stranding, DLSS 2.0 sayesinde 100+ FPS’ye Ulaşabilir!
Okunuyor Death Stranding, DLSS 2.0 sayesinde 100+ FPS’ye Ulaşabilir!

Death Stranding yakında PC’ye geliyor ve bir GeForce RTX GPU kullanıyorsanız performansta büyük bir artış göreceksiniz.

Death Stranding , 14 Temmuz’da PC için piyasaya sürülüyor .Oyun için minimum ve önerilen özellikleri zaten gördük , ancak şimdi yayıncı 505 Games, oyunu güçlü bir teçhizata yüklerseniz ne bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı.

PC’de Death Stranding, bir GeForce RTX GPU’nuz kurulu olduğu sürece Nvidia DLSS 2.0 teknolojisine sahip olacak. Bu, oyunun 1440p’de 100 fps üzerinde veya 4K görüntü ile 60fps üzerinde kare hızında çalışabileceği anlamına geliyor.

Kojima Productions’ın Akio Sakamoto’su, NVIDIA teknolojisiyle oyunun PC sürümünü öven bir alıntı aktardı. Sakamoto, “Nvidia DLSS 2.0’ın Death Stranding’te sunduğu ekstra performans, oyuncuların grafik ayarlarını ve çözünürlüğünü artırarak oyun için sahip olduğumuz vizyonu PC platformunun geniş grafik potansiyelini açmasına izin veriyor.”

Oyunun çarpıcı PC grafiklerini sergileyen yeni bir fragman da yayınlandı.

GameSpot editörü Michael Higham, Death Stranding’in PC versiyonunu deneyimleyerek ” bir rüya gibi çalıştığını ” söyledi .

Higham, “Death Stranding harika görünüyor ve iyi çalışıyor.Uygun PC donanımına sahipseniz PS4 Pro’nunkini bile aşabilir.” “Bu iyi haber, buradaki daha geniş paket, Death Stranding’in PC bağlantı noktasının kalitesinin Sony’nin konsollarından farklı bir kitle için yeni bir platformda nasıl  çalıştığını görmek heyecan vericiydi. “

Death Stranding, GameSpot’un PlayStation 4 sürümünü incelemesinde 9/10 aldı . “Kalıcı Plagge, sabır, merhamet ve sevgi gerektiren bir oyundur ve şu anda gerçekten ihtiyacımız olan bir oyundur” diye yazdı.

Death Stranding Sistem Gereksinimleri için konumuza göz atabilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın