Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu Çözümü 4

Farcry Primal siyah ekran sorunu oyunu açmaya çalıştığınızda verilen hata türüdür. Oyuna ne işlem yaparsanız yapın bu işlem yaramayacaktır. Ancak küçük bir program sayesinde bu durum Direct X yöntemiyle yapılmaktadır. Konumuzda bu tür programın linki ve detaylı olarak çözüm yolu anlatıl yolu sunulmuştur.

Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu

İlk olarak oyununun yüklü olduğu dosyayı tespit edin. Steam üzerinden oyun sağlanmış ise oyun kütüphanesine giriş yaparak oyuna ait uygulamayı sağ tıklayın. Buradan özellikler butonuna tıklayın. Açılan ekran Yerel dosyalar kısmına gelin. Gözat bölümüne tıklayın. Oyunun yüklü olduğu dosya açılacaktır.

Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu Çözümü 1

Buradan oyunu düzeltmek için gerekli programı indirin. Programı winrar yoluyla çıkardıktan sonra açın. Program yer alan üst yerde Edit List butonuna tıklayın.

Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu Çözümü 2

Yukarda bulduğunuz dosya yolu açılan yerde girerek FCPrimal uygulamasını seçim yaptırın. Bu şekilde uygulama tamam diyerek oyun çözümü sağlanmış olacaktır. Yapılan işlemler sayesinde oyunun siyah ekran problemi giderilmiş olacaktır. Uygulamanın Direct X sürümüyle etkileşimi sağlayarak eksik varyasyonu giderilme yöntemidir. Bu yöntemi birçok oyunda da deneyebilirsiniz. Yüksek ihtimal olarak bu durum çalışır halde olacaktır.

Farcry Primal Siyah Ekran Sorunu Çözümü 3

Konumuzda Farcry Primal oyununa ait oyun hatası giderilmiştir. Bu tür oyun hataları sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan oyun Türkçe yamalarına da göz atabilirsiniz. Oynadığınız oyuna ait içerikler bulunmasıyla birlikte kalitemizi daha da yükseğe taşımaktayız. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu