Warzone & Modern Warfare Yeni Sezon 5 Silahları

Infinity Ward, oyunlarının bir sonraki bölümünün lansmanı için hazırlanırken, Modern Warfare ve Warzone sezon 5 fragmanında iki yeni silah – ACP9 ve an-94 – tanıtılacak.

Warzone & Modern Warfare Yeni Sezon 5 Silahlar

Modern Warfare’deki her sezonun başında, geliştiriciler hem çok oyunculu hem de Warzone için iki yeni silah piyasaya sürdüler ve sezon 5’de de aynı durum geçerli.

Bununla birlikte, 5.sezonda hangi silahların piyasaya sürüleceğini belirlemek, Activision sonunda 30 Temmuz’da sneak peek fragmanını yayınlayana kadar bir tahminden öte bir şey değildi.

Video, silahların ne olacağını açıkça ortaya koymasa da, Kartal gözlü taraftarlar, yeni Shadow Company operatörleri tarafından kullanıldıklarını fark ettiler, çünkü şu anda oyunda olan hiçbir şeye benzemiyorlar.

Yeni Shadow Company için bir tanıtım eseri olan yukarıdaki resim, oyuncuların sezon 5’te tanıtılan iki silah olacağına inandıklarını gösteriyor. Birincisi, APC9’U çok iyi çalıştırabilen iki yakın karakterin elinde bir hafif makineli tüfek.

Brügger & Thomet tarafından oluşturulan APC9, UMP’ye benzer bir SMG’dir, çünkü kısa ila orta menzilli mesafelerden hızlı ve güçlü bir silah.Bu SMG, Modern Warfare ile ilk kez bağlantılı değil;oyun dosyalarındaki varlığı Kasım ayında tamamen sızdırılmıştı ve Infinity Ward’ın şimdi eklemenin zamanı geldiğine karar vermiş gibi görünüyor.

Yukarıdaki ilk resimde kameradan en uzak olan Operatör tarafından görülebilen bir sonraki yeni silah, Black Ops oyununun hepsinde yer alan ikonik bir saldırı tüfeği olan AN-94’ün yeniden bir versiyonu gibi görünüyor.

İki parçalı namlu ve uzun gövdesi römorktan tanınabilir ve ACP9 gibi bu AR’nin aylar önce arka uç dosyalarında bulunduğunu düşünmek daha da mantıklı.

Bu yeni 2020 versiyonu ile geçmiş modeller arasındaki tek muhtemel fark muhtemelen isim olacak çünkü Infinity Ward eskilerinin yeni versiyonları olsa bile yeni silahlarının isimlerini her zaman değiştirdi.

Aslında, Reddit’teki bir sızıntı, bir Grau’ya uygulayıp sonucu kaydederek gösterdiği AN-94 için yeniden yükleme animasyonlarını bulduğunu iddia etmişti.

AN94 Animations applied to the GRAU 5.56 for a kinda idea of how they look.
by in modernwarfare

Modern Warfare ve Warzone’un 5. Sezonu PlayStation 4, Xbox One ve PC için 5 Ağustos Çarşamba günü başlayacak.

Kaynak:https://dexerto.com/call-of-duty/new-season-5-weapons-shown-for-warzone-modern-warfare-1399334

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu