PUBG Lite Açılmama Sorunu PC Resimli Anlatım

PUBG Açılmama Sorunu

PUBG Lite Açılmama sorunu ilk yüklediğinizde bu tür sorunlarla karşılaşabilir. Bu durum hakkında konumuzda detaylar yer verilmiştir. Kolay bir yöntemle sistem üzerine uygulanarak problem giderilmektedir. Resimli olarak bu sorunu çözümü yer almaktadır. Oluşan problem güvenlik duvarı nedeniyle olmaktadır. Bu tür izinler sağlanarak oyuna girilmesi gerekmektedir.

PUBG Lite Açılmama Sorunu

Masaüstünde yer alan PUBG Lite dosyasına sağ tıklayarak dosya konumunu aç tıklayın. Diğer işletim sistemlerinde bu yere girmek için Sağ tıklayın ve Özellikler kısmından dosya konumunu aç tıklayarak erişebilirsiniz. Böylelikle oyunu yüklediğiniz yeri açacaktır.

Oyunun yüklü olduğu dosya açılacaktır. Bu bölümde ise Client dosyasına giriyoruz.

Açılan bölümde PUBGLite.exe uygulamasına giriş yapıyoruz. Bu tür girişten sonra oyun hata verecektir.

Oyuna giriş esnasında siyah ekran çıkıp daha sonra hata verecektir. Bu süre boyunca güvenlik duvarı izni gelecektir. Bu tür gelen seçenekte izin vererek Tamam’a basın uygulama kapanacaktır.

Masaüstündeki simgeye tekrardan açarak oyunu açabilirsiniz. Oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır. Oluşan problem oyunun sistem tarafından güvenlik duvarından geçmemesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Yapılan işlemler doğrultusunda güvenlik duvarından geçerek oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır.

Konumuzda PUBG Lite oyununa ait problemi çözümü resimli olarak anlatım sunulmuştur. Bu tür oyun hataları sitemizde yer alarak çözümlerini detaylarıyla birlikte açıklıyoruz. Sitemizin gelişmesi için bu tür tavsiyeler vererek gelişmemizi sağlayabilirsiniz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu