League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası Gideriliyor! - TRESPOR

League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası Gideriliyor!

 League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası Gideriliyor!
Okunuyor League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası Gideriliyor!

League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası Gideriliyor!Riot,şampiyon seçim ekranındaki hata üzerinde çalıştıklarını ve buna sebep olan hatanın giderileceğini açıkladı.

League of Legends Şampiyon Seçimi Hatası

Riot Games, League of Legends’ın şampiyon seçme aşamasında oyuncuların karakterlerini zamanında seçmelerini  engelleyen büyük bir hata için bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Riot’un oyun istemcisi, hayranlarından çok sayıda eleştiri aldı ve bu, Riot’u en büyük sorunları çözmek kolları sıvamasına sebep oldu.Sorun,oyuncuların şampiyon seçme aşamasında istedikleri karakteri kilitlenmelerini engelleyen tuhaf bir hata ile ilgili.

League of Legends

League of Legends’daki başlıca şampiyon seçimi hatası için bir düzeltme geliyor.

Bu hata, Lig oyuncuları için son derece sinir bozucudur, çünkü bir şampiyonu zamanında seçememek LP kaybına mal olabilir ve AFK cezası süresine neden olarak oyuncuları tekrar sıraya girmeden önce beklemeye zorluyor.

Oyunculardan gelen şikayetler üzerine Riot, çabalarını şampiyon seçimine kaydırdı ve bu hatayı birincil endişelerinden biri olarak vurguladı. Riot geliştiricisi Ryan ‘Cactopus’ Rigney, 4 Eylül’de yeni Client Cleanup blogunu paylaşarak , değişikliklerden sonra şampiyonların “modern ve daha güvenilir” seçilmesini umduklarını açıkladı.

Lig geliştirme ekibi, özellikle şampiyon seçimi hatasını vurguladıktan sonra, önümüzdeki birkaç ay içinde oyuncular için planladıkları adımların her birine de işaret etti: “Oyuncuların karşılaştığı en yaygın ve en sinir bozucu sorunları çözmeye odaklanmak istiyoruz”

Rigney, “Bir sonraki aşama, şampiyon seçme deneyimini iyileştirmekle ilgilidir: hatalar, yanıt verme hızı ve güvenilirlik.”

Ayrıca, oyunu başlatmak için ortalama süreyi kısaltmak gibi başka alanlarda da ilerleme kaydettiklerini ve tuhaf şampiyon seçimi hatasını da düzeltebileceklerinden oldukça emin olduklarını paylaştı.

Bu değişikliklerin her birinin League of Legends istemcisine tam olarak ne zaman ekleneceği belli değil, ancak Riot, oyunculara birkaç ay içinde benzer bir ‘Şampiyon Seçimi’ ilerleme güncellemesi sunacaklarını açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın