Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler Nelerdir?

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler Nelerdir?

Pubg Mobile oyununda kullanılan hileler nelerdir? Pubg Mobile oyunu çıktığı ilk günden bu zamana kadar Android ve IOS işletim sistemlerinde en çok oynanan oyunlarda biridir. Pubg ilk olarak PC platformunda piyasaya sürüldükten sonra kısa bir sürede çok fazla oyuncuya ulaşmıştır ve en çok satan oyunlar listesinde yer almaktadır. Çok fazla oyuncu tarafından oynandığı ve fanatiklerinin çok olduğu için Android ve IOS işletim sistemleri için de piyasaya sürüldü. Android işletim sistemine sahip kişiler bu oyunu ücretsiz olarak Play Store mağazasından indirerek oynayabilirler. Telefonunda IOS işletim sistemini kullanan oyuncular Pubg Mobile oyununu App Store mağazasından ücretsiz olarak indirebilirler.

Pubg Mobile, 100 kişiden oluşan oyuncuların bir uçaktan atlayarak paraşüt yardımıyla oyun haritasından herhangi bir alana inmesiyle başlıyor. Ardından indiğiniz alanlardaki eşyaları, silahları ve eşyaları toplayarak yani loot yaparak düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz. Oyunda kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Oyun saklanma ve gizlenme gibi durumlar olmaması için oyun haritası süre ilerledikçe daralıyor ve oyuncular karşı karşıya gelmek zorunda kalıyor. Oyun ortalama 30 – 45 dakika arasında sürüyor.

Pubg Mobile Hileleri

Oyun piyasasında yeni bir oyun çıkmışsa ve bu oyun oyuncular tarafından çok tutulmuşsa ileriki zamanlarda genellikle hileleri de piyasaya çıkar. Pubg Mobile oyunu da böyle bir oyundur. İlk çıktığı günden bu yana çok fazla kişi tarafından oynanması ve oyuncuların oyunu kazanma hırsları onları hep oyunun hilelerini itmiştir. Battle Royal tarzı oyunlarda mücadelenin yüksek olması ve hırsın son raddelere gelmesi insanları başvurmamaları gereken Pubg Mobile Hileleri için çalışmalar yapmasına neden olmuştur.

Pubg Mobile Hileleri

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yer almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) oyun içinde alışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışveriş yapabilmek o kadar kolay değildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden işlem yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda daha fazla silah gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler

Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık.  Bu listede sizler için oyunu daha iyi oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere yer verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de yer verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde yer alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Oyun içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yer alan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi

Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında oyun yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için sürekli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her zaman bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer alan duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda yer alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi

Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek kelime gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef almak veya bir nesneyi nişan almak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak yapılması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alma anlamına gelmektedir.

Pubg Mobile Macro Hilesi

Aimbot hilesini kullanan Pubg oyuncuları karakterlerinin rakiplerine otomatik olarak nişan almasını sağlar. Pubg oyununda Aimbot hilesine aktif ederseniz rakibinizi gördüğünüzde silahınız rakibinizin kafasına nişan alacaktır. Buda rakiplerinizi daha kolay ve seri şeklinde öldürmenize yardımcı olacaktır.

Aimfov Hilesi, Aimbot’un nişangâhının kaç derecelik bir açıyla rakiplerine kilitleneceğini belirleyen hiledir. Yani Aimfov hilesini 180 derece yaparsanız Aimbot sadece karşınızdaki rakipleri nişan alır arkanızdaki rakipleri nişan almaz. Bu neden bu dereceyi 360 yapmanız gerekir.

Triggerbot Hilesi, Aimbot hilesiyle nişan aldığınız hedefe otomatik olarak ateş etmenizi sağlayan hiledir.

Pubg Mobile No Recoil ve Magic Bullet Hilesi

No Recoil Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında ilk çıkan hilelerdendir. Bu hile silahın geri tepmesi ortadan kaldırır. Normalde Pubg oyununda silah ile ateş ettiğinizde silahlar geriye teper ve ateş etmeye devam ederseniz silah geriye tepeceğinden mermiler alakasız yerlere gider. Ancak No Recoil hilesini kullanırsanız silahlarda tepme olmayacağı için attığınız mermiler tam istediğiniz noktaya gidecektir. Bu hileyi kullanmanız 1000 metre uzağınızdaki rakibi öldüreceğiniz anlamına gelmez. Bu hileyle sadece silahın sekmesini engelleyerek nişan alarak daha iyi atışlar yapabilirsiniz. Bu durumda sizi rakiplerinize karşı güçlü hale getirecektir.

Magic Bullet Hilesi, No Recoil hilesi ile birlikte çalışmaktadır. No Recoil hilesi kurulu olan Pubg oyununuza bu hileyi kurduğunuzda silahınızla nereye ateş ederseniz edin bu hile sayesinde mermiler rakibinizi hedef alacaktır. Ancak bu hilenin bir de olumsuz tarafı vardır. Magic Bullet Hilesi oyundaki bütün herkesi rakip olarak algılamaktadır. Yani oyuna arkadaşlarınızla bir takım halinde girdiyseniz bu hileyle takım arkadaşınızı da öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Macro Hilesi

Pubg Mobile Hileleri arasında en masum olanıdır. Hatta çoğu oyuncu tarafından hile olarak kabul edilmemektedir. Macro Hilesiyle oyuncular Pubg Mobile oyununu oynarken Mouse kullanabiliyorlar. Mouse kullanarak daha kolay nişan alabiliyor ve ateş edebiliyorsunuz. Macro hilesinde bir eşyanızı oyun şartlarına uygun hale getirdiğiniz için Pubg yapımcıları tarafından hile olarak algılanmıyor. Hile olarak algılanmadığı için oyuncuların ceza alma gibi durumları olmuyor.

Pubg Mobile oyununda kullanılan hileler hakkında soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu