Epic Games 19 Kasım – 26 Kasım Ücretsiz Oyunları

 Epic Games 19 Kasım – 26 Kasım Ücretsiz Oyunları
Okunuyor Epic Games 19 Kasım – 26 Kasım Ücretsiz Oyunları

Epic Games 19 Kasım – 26 Kasım arası ücretsiz sunacağı oyunları duyurdu. Epic Games’in bu tarihler arasında oyun severlere ücretsiz bir şekilde sunacağı oyunlar ise Elite Dangerous ve The World Next Door olacak. Oyun severler bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler.

Epic Games 19 Kasım – 26 Kasım: Elite Dangerous ve The World Next Door Ücretsiz Oyun

Hafta hafta kısa bir süre için ücretsiz yaptığı oyunlar sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşturan Epic Games, bu hafta da ücretsiz oyunlarla oyun severlerin karşısına çıkıyor. The Textorcist’i ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunan şirket, bununla beraber 19 Kasım ve 26 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak sunacağı oyunların duyurusunu yaptı.

19 Kasım ve 26 Kasım tarihleri arasında oyun severlerin ücretsiz bir şekilde erişilebilecekleri oyunlar, Elite Dangerous ve The World Next Door oldu. Steam platformunda toplamda 91 TL’den satılan bu iki oyun, oyun severlerin olumlu yorumlarını alarak başarılı olduklarını kanıtladı.

Elite Dangerous Oyun Teması

Frontier Developments aracılığıyla geliştirilen ve yayınlanan Elite Dangerous’la 2015 yılında tanışmıştık. Steam platformunda yer alan incelemelerde “Çok Olumlu” oyunlar arasında yer alan Elite Dangerous, uzay temasına hayranlık duyan oyun severlerin yakından takip ettiği bir oyun.

Kaosun hüküm sürdüğü bir galakside kendi geminizin başına geçiyor ve açık dünyada mücadele ediyorsunuz. Uzayın derinliklerinde mücadelede etmenizi sağlayan Elite Dangerous, çok oyunculu uzay oyunları arasında da en iddialı yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Elite Dangerous Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 – 8 – 10 64 bit tercih edilebilir.

İşlemci: Dört çekirdekli işlemci 4×2 GHz tercih edilebilir.

Bellek: 6 GB RAM

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: NVIDIA GTX 470 ya da AMD R7 240

Elite Dangerous

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 – 8  – 10 64 bit tercih edilebilir.

İşlemci: Intel Core i7-3770K dört çekirdekli işlemci ya da üstü veya AMD FX 4350 dört çekirdekli İşlemci ya da üstü tercih edilebilir.

Bellek: 8 GB RAM

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: NVIDIA FTX 770 ya da AMD Radeon R9 280X

The World Next Door Oyun Teması

Rose City Games aracılığı ile geliştirilen ve VIZ Media vasıtası ile yayınlanan The World Next Door, 2019 yılında bizlerle buluşmuştu. Steam platformunda yer alan incelemelerde “Çok Olumlu” oyunlar arasında yer alan The World Next Door; bulmaca savaşları, güçlü hikaye anlatımı ve bir o kadar da sürükleyici görsel roman unsurlarını barındırıyor. Hikayemizin kahramanı, büyülü yaratıkların yaşadığı paralel bir evrende sıkışıp kalıyor ve zaman dolmadan buradan çıkış yolunu bulması gerekiyor.

The World Next Door Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit tercih edilebilir.

İşlemci: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ çift çekirdek tercih edilebilir.

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: Intel HD 4400

Epic Games platformunun bazı haftalarda sürpriz olarak birden fazla oyunu bedava sunduğuna pek çok kez şahitlik ettik. 19 Kasım ve 26 Kasım arasında ücretsiz olacak bu iki oyunla birlikte sürpriz farklı oyunlar da görebiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın